:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bur?alara inan?yor musunuz???
bilgeis
ben genel anlamda 12 bur? oldu?una ve ki?iliklerin bu bur?lara g?re s?n?fland?r?ld???na inan?yorum.fakat gelecek tahminlerine,hayat ve olay anlizlerine,gelecekte ne olacak gibi sorulara inanm?yorum.bu olamaz.gelecek tahminleri bana g?re ger?e?e ayk?r?d?r....fakat hakikaten de insanlar bur?lar?na uyar....y?kselen bur?lar da var.ben burcuma uymuyorum diyenler y?kselen bur?lar?n? bulsun bence.g?recekler ki ger?ekten de uyan vas?flar var.
ѕqρα кJмя
walahi benmkiLer uyuyo burcmLa onçn inanıorm :p
Ara
AdAmIn1i
Abi Durumu Şöyle Açıklamak Lazım Günlük Yorumu Okuyorsun Bazen Tutuyor Ama Düşünmeden de Edemiyorum Bütün Koç Burcu O Gün Onlarımı Yaşayacak Bence Saçmalık Smile
Ara
MorciveT
Aslına bakarsanız burçların ifadeleri insanların duygularını yansıtıyor.. Bir insanda sadece duygusallık yoktur bunun yanında asabiyet de vardır v her insanda bir çok duyguyu bir aradadır...tek bir duygu uzerne yaşamazlar. Kimisi biraz daha agır basar kimisi de az... Burçlar da insanların duygularına yönelik oldugu için ister istemez aaaaaaaaa gerçekten de dogru duygusalım ddediğiiz anlarda olmuştur ve bir anda burçlara inanmak istemişizdir ve kimileri de inanmıştır... ama ben inanmıyorum... İkizler burcu her ortama rahatlıkla ayak udurur diyorlar ve bu benim için geçerli bir kavramdır..Bu kavramın benim üzerimde yogunlaşması üzerine ona inanacak degilim...Smile

insanların davranışları, düşünceleri küçüklükteki; çevre ve ailesinden kaynaklanır...diye bilirim..!
Ara
gurbetci
burclarla fazla ilgilenmem aslinda kendi burcumun özelliklerini mi daha dogru dürüst bilmiyorum ama türkiyedeki her astrologta dogru sölemiyo yani atanlarda varBig Grin kisacasi inaniyorum ama bilen insalarin yprumlarina inaniyorum...
Ara
bilgeis
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Asl?na bakarsan?z bur?lar?n ifadeleri insanlar?n duygular?n? yans?t?yor.. Bir insanda sadece duygusall?k yoktur bunun yan?nda asabiyet de vard?r v her insanda bir ?ok duyguyu bir aradad?r...tek bir duygu uzerne ya?amazlar. Kimisi biraz daha ag?r basar kimisi de az... Bur?lar da insanlar?n duygular?na y?nelik oldugu i?in ister istemez aaaaaaaaa ger?ekten de dogru duygusal?m ddedi?iiz anlarda olmu?tur ve bir anda bur?lara inanmak istemi?izdir ve kimileri de inanm??t?r... ama ben inanm?yorum... ?kizler burcu her ortama rahatl?kla ayak udurur diyorlar ve bu benim i?in ge?erli bir kavramd?r..Bu kavram?n benim ?zerimde yogunla?mas? ?zerine ona inanacak degilim...Smile

insanlar?n davran??lar?, d???nceleri k???kl?kteki; ?evre ve ailesinden kaynaklan?r...diye bilirim..!
ben de ikizlerim ancak y?kselenim terazi ve daha ?ok ona uyuyor ?zelliklerim.iyi ki de ?yle...??nk? ikizler burcunu hi? sevmem...
AdAmIn1i
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:burclarla fazla ilgilenmem aslinda kendi burcumun ?zelliklerini mi daha dogru d?r?st bilmiyorum ama t?rkiyedeki her astrologta dogru s?lemiyo yani atanlarda varBig Grin kisacasi inaniyorum ama bilen insalarin yprumlarina inaniyorum...

Yaz?klar Olsun Sana Bari Sen ?nanma Big Grin
Ara
MorciveT
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben de ikizlerim ancak y?kselenim terazi ve daha ?ok ona uyuyor ?zelliklerim.iyi ki de ?yle...??nk? ikizler burcunu hi? sevmem...

Peki 5 parma??n 5'ide bir midir senceBig Grin ama bak ben ikizlerimSmile
Ara
AdAmIn1i
Morci Sen Hiç Konuşma Senin Ne Mal Olduğunu Bi Ben Birde Sülo BilirizBig Grin
Ara
gurbetci
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaz?klar Olsun Sana Bari Sen ?nanma Big Grin
yaw hepsine mi inaniyorum dedim tutanlara inaniyorum Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayatınızın amacını biliyor musunuz? Yorgun Yürek 5 323 08-11-2009, Saat: 05:21 PM
Son Yorum: emine66

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 05:02 PM