:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir çok şey sorabilirmiyim ???
PCKoPaT
Sen Cok ii moraL werion ya SaoL Big Grin
Âh be.
Ara
ѕqρα кJмя
n dmeeek Big Grin
Ara
PCKoPaT
Ahhaha Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ya bu arada firari abimin sorularikaynamis oysaki ne cok soracagi sey var Smile
Ara
Firari Fırtına
İlk soru ....

Forumda zamanında varolan ama şimdilerde var gibi geçenen , aslında forumda olmayan dostlar var . Buna meyil olan sebebleri aranızda düşünen varmı acaba ?

Hadi düşündünüz , düşüncelerinizi yazın bana ??

Sevg ...
Ara
Yorgun Yürek
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İlk soru ....

Forumda zamanında varolan ama şimdilerde var gibi geçenen , aslında forumda olmayan dostlar var . Buna meyil olan sebebleri aranızda düşünen varmı acaba ?

Hadi düşündünüz , düşüncelerinizi yazın bana ??

Sevg ...
evet abim ben çok düşündüm neredeler ve neden gittiler diye ama gidenler için hiç kimse hiç bişi yazmış deil ve senden başka duygusuz da hiç kimse bi konu açıp da sormamış.
ben bunları gördüm bazen de düşündüğüm şey ise hani sen bir konu açmıştın forum aşkları diye acaba ondan mı gittiler diye yani aşkları bitmiş ve giden ya erkek yada kız olmuştur...
benim düşüncelerim bunlardır abim...
Ara
Firari Fırtına
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet abim ben çok düşündüm neredeler ve neden gittiler diye ama gidenler için hiç kimse hiç bişi yazmış deil ve senden başka duygusuz da hiç kimse bi konu açıp da sormamış.
ben bunları gördüm bazen de düşündüğüm şey ise hani sen bir konu açmıştın forum aşkları diye acaba ondan mı gittiler diye yani aşkları bitmiş ve giden ya erkek yada kız olmuştur...
benim düşüncelerim bunlardır abim...

Bir nokta da doğruluk payın var .

Elbette aşk yaşandı , bitti ve herşey bitti . Bu geçerli bir sebeb , ya sonrası . Duygusuza gelenler aşk içinmi geliyorlar . Bu kafalar hala böyle düşünüyor ise , bu yanlışdır . Aşk olsun elbette ama sonrasında güzel bir son umudumuzdur , temennimimizde budur . Ayrılık yada kötü son değildir ...

Sevg ...
Ara
ÇöL RüzgaRı@
Ben yeni üye olduğum için O dostlarınızı (Arkadaşlarınızı ) Bilmem. Ama içimden geçenleri sizlerle paylaşmak isterim. Bir kabahatım olursa şimdiden özür dilerim..

Her gidiş yeni bir başlangıçtır derler, Bilmezler ki gidişler kaçınılmazsa. Gittiği yerde Bedeni bir başka yerde Kalbi o kalp atışları Gittiği yerde kalır. Gitmeler kaçınılmazsa
Kalmak ne mümkün. Bilirsin. Bilirsinde İçin sızlayarak Titreyerek sesin Yüzünde sahte bir gülüş Hoşcakal dersin. Yüzünde sahte bir tebessüm
Hoşcakal dersin, Desende hoş kalınır mı? İçin kan ağlarken Hoş yaşanır mı? Ama yinede dersin işte.Dostun, arkadaşın Belki de sevgilin gider her gidişi yeni bir güne başlangıçtır sen unutmadığına göre demek ki o sende gitmemiştir. Kalbindedir, yüreğindedir sevgisi.

Sadece içimden geçenleri paylaşmak istedim.
Ara
ÇöL RüzgaRı@
2 kere Butona bastığım için tekrar aynısı çıkmış Smile

Pardon Smile
Ara
EndLess
ÇöL RüzgaRı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben yeni üye olduğum için O dostlarınızı (Arkadaşlarınızı ) Bilmem. Ama içimden geçenleri sizlerle paylaşmak isterim. Bir kabahatım olursa şimdiden özür dilerim..

Her gidiş yeni bir başlangıçtır derler, Bilmezler ki gidişler kaçınılmazsa. Gittiği yerde Bedeni bir başka yerde Kalbi o kalp atışları Gittiği yerde kalır. Gitmeler kaçınılmazsa
Kalmak ne mümkün. Bilirsin. Bilirsinde İçin sızlayarak Titreyerek sesin Yüzünde sahte bir gülüş Hoşcakal dersin. Yüzünde sahte bir tebessüm
Hoşcakal dersin, Desende hoş kalınır mı? İçin kan ağlarken Hoş yaşanır mı? Ama yinede dersin işte.Dostun, arkadaşın Belki de sevgilin gider her gidişi yeni bir güne başlangıçtır sen unutmadığına göre demek ki o sende gitmemiştir. Kalbindedir, yüreğindedir sevgisi.

Sadece içimden geçenleri paylaşmak istedim.

Cok Hos seyler bunlar ..Yanı Yazdıkların..Ve Kalp kaldıgı yerdedır..Gıden bedendır..Ruh Kalp ve Akıl Gıdılendedır..Gıden zannederkı gıtmek cozumdur.Gıtmek sonu baslatır..Baslangıclar gıyınerek Ustune..Bır omur kac gıdıse sahıt olur kı yada bır omur kac kez gıder..Bulundugu gonulden...

Su bılınır kı dostluk ask sevgı arkadaslık yurekteyse..Kımse kımseden gıtmez gıdemez..Dıldeyse .Söze ne hacet..

Ama gıden herkes bı gun donucektır..Temenımız ve tek tesellımız bu...SmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:05 PM