:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir çok şey sorabilirmiyim ???
Firari Fırtına
ÇöL RüzgaRı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben yeni üye olduğum için O dostlarınızı (Arkadaşlarınızı ) Bilmem. Ama içimden geçenleri sizlerle paylaşmak isterim. Bir kabahatım olursa şimdiden özür dilerim..

Her gidiş yeni bir başlangıçtır derler, Bilmezler ki gidişler kaçınılmazsa. Gittiği yerde Bedeni bir başka yerde Kalbi o kalp atışları Gittiği yerde kalır. Gitmeler kaçınılmazsa
Kalmak ne mümkün. Bilirsin. Bilirsinde İçin sızlayarak Titreyerek sesin Yüzünde sahte bir gülüş Hoşcakal dersin. Yüzünde sahte bir tebessüm
Hoşcakal dersin, Desende hoş kalınır mı? İçin kan ağlarken Hoş yaşanır mı? Ama yinede dersin işte.Dostun, arkadaşın Belki de sevgilin gider her gidişi yeni bir güne başlangıçtır sen unutmadığına göre demek ki o sende gitmemiştir. Kalbindedir, yüreğindedir sevgisi.

Sadece içimden geçenleri paylaşmak istedim.

Peki her gidiş bir başlangıç ise , her başlangıcın bir sonu vardır diyebilirmiyiz ? Yada her başlangıcın bir sonu olmalımıdır ? Dahası bir bakıma çok hemde çok haklısınız ama gidişler de kaçınılmaz olan üzüntüler ve acılar var , bu yaşanmalımı sizce ?

Yorum için sonsuz teşekkürler ....

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ama gıden herkes bı gun donucektır..Temenımız ve tek tesellımız bu...SmileSmileSmile

İşte buna katılmamak elde değil . Yüreği güzel kardeşime inanıyorum ve aynı fikirde olduğumuzu beyan ediyorum .

Sevg ...
Ara
ÐŽeşaren
Bu konu icin aslında bir çok diyeceğim var ..

Sizlerinde tahminde bulunduğu gibi, bir kaçı ilişki yaşadı, ayrılıkdan sonrası ise bu gidişler başladı ..

Özleyipte deger verdiğimiz üyelerde var aralarda, gidişi belirsiz olan, birşeyler öğrendim ama neden? diye düşündüm ..
Aklıma mantıklı bir cevap gelmedi ..

Dediğimiz gibi, gidenlerin dönmelerini umud ediyoruz, temennimiz budur ..

Teşekkürler Firari ..
Ara
Firari Fırtına
İkinci Sorum ... !!!

Biliyorsunuz birçok forum var , sevgi dostluk adına . Bir çoğu hikaye hatta link bile verebilirim , Lakin Sevgi ve Dostluk dediğimiz şeyin içinde aptallıklar ve 3 günlük aşklar varmıdır .

Konuyu az açayım , her üye bu forumlara üye olduğunda muhakkak bir karçı cins arayışı içerisindemidir ? Mantık bu ise , sevgi ve dostluğun anlamı ne oluyor ? Oysa siberalem , aşkgaranti vs bunlara benzeyen partner bul , arkadaş bul siteleri yokmu ? O mantığa hizmet eden kişilerin o zaman burda ne işi var ?

Paylaşım sevgi ve dostluk adına olunca , kişi karşılık beklememelidir . Paylaşımını yap sevgiye yönel ama art niyete yönelen mantığını değiş diyebilirmiyiz .?

Sevg ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:21 PM