:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GeyikAZİİİİ:D
MorciveT
Beni buraya trafik polisi atmış olabilir mi olamaz tabi, bugunu geyik olsun diye soyluyorum, sen aslana benziyor olabilir misin, ama beni yeme kart bir etim var, Çıkış çıkışta Smile
Ara
soyle
oh be kaynatacak yer acilmis sonucta
Ara
MorciveT
Kaynatmak, acaba ne kaynatmak, su kaynatmak mı, laf kaynatmak mı, kaynar kazanda kaynanayı kaynatmak mı? Nedir bu kaynatmanın felsefesi abijim.
Big Grin
Ara
MorciveT
Caydanlıga cay koymadan su kaynatmak, yada susuz cay yapmak off off nasıl bir tat var onda olmak var ben ne demek Smile
Ara
soyle
la bu nasil geyik profosor koysan suraya yazdiklarinizi cozemez kardes biraz anlasilir dilden yazin Big Grin

valla davinci sifresi gibi yazmissiniz Smile
Ara
MorciveT
Leanor Da Vinci'den bahsediyor olmalısın ben sahsen Picassoyu daha çok severim ama onları benim Üsye doktoruma değişmiyeceğim kesin, bu arada Asye doktorunuzun adı nedir? Smile
Ara
MorciveT
Dışıma baksın, benim içime Abdur Cabbar Canı Sıkılı Camdan Zıplar bakıyor Smile

Camdan zıplamak demişken en yuksek kaç km zıplayabiilirsin?
Ara
toxique_lierre&b.b.k
fallah,aklim karisti:p kim kime ne dediBig Grin kim kimle konusuyoBig Grin kim kimle ne konusuyoBig Grin kim ne kaynatiyoBig Grin doktor olan kimBig Grin bu geyik aziii ne oliyiiiiBig Grin geyik yaparsak boynuzumuz cikcak miBig Grin duygusuzduk geyik mi olduk bide yiyen olcak mi ki?Big Grin urkutmeyim bariWink
Ara
MorciveT
Km'nin 1000'de birinin 1.5 metre fazlasının 2 metre eksiğinin 1 metre nin 3 ile carpılması sonucu toplanması ile 1 metre ister ekle ister ekleme çokta umurumda oldugu kadar zıplayabilirim.

Sanırım Smile
Ara
toxique_lierre&b.b.k
ziplarken dikkat et km n artip ucuza gidersin bakBig Grin bide yavas ya,tokusmayalim..Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:24 AM