:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karanl??? Konu?turan Yaz?lar?m? SUSTUR!
ROSE
D?nlerimin yar?m kalm??l???yla yaz?yorum bu sat?rlar?..Garip bir h?z?n var i?imde.. sanki bir yan?m hep a?lamakl? ..Ka? kez s?nd?rd?m yaln?zl???m? sigaram?n k?l?nde ben bile unuttum..ka? kez bitirdim o ad? sigaram?n duman?nda..?Ama yine de sevdam? k?r?k kalemimde harcayamad?m...Bir foto?rafa bak?yorum ?imdi...Resmi de;hayalim gibi ,ben gibi d?nlerim gibi ,yar?m kald?, bir kas?m sabah?.. ?imdi d???n?yorum da yar?m kalan kimin d???yd? acaba?
Sevmekse en b?y???nden seviyorum ama gelece?imde yok art?k d?nlerime b?rakt?m onu..Sinsice akan zamanlara
katt?m s?rt?mdaki yaralar?m?..?imdi ismi ritimsiz kalp at??lar?mda sakl?..Ne yapal?m bedenimize hapsolmu? ruhlar?m?z? ben ?zg?rle?tirdim o yapamad?..?imdi o mahkum ben ?zg?r?m..iki ki?ilik bir y?rek bu..Art?k ben yetemiyorum i?ine, ona verdik?e k???l?yor, k???c?k oluyor g?z?mde..
Ac? bir ger?ek k?p?rd?yor art?k hayat?m?n sayfalar?nda..r?zgar kulaklar?ma f?s?ld?yor;*giden gitti diyor bekleme*
y?re?imde onun i?in b?y?tt???m sevdam? han?erledi?i vakit d?nya d?nmekten vazge?ti onun i?in sanki..Bir kas?m sabah? ben ondan vazge?tim..Ama sevgimden vazge?medim..Anlamak biraz zor neden mi b?yle..??nk? b?t?n benli?imle, duygular?mla ve sevgimle o adam? yaratan benim..Oldu?u gibi kabullenmek de bana d??erdi tabiiki ?zellikle de savunmak..O'nu her?eyiyle sevdim ben..
Sevdim ve yaratt?m..Bu u?urda her?eyimi kaybetsem bile..hadi gel de ?imdi karanl??? konu?turan yaz?lar?m?,
sustur susturabilirsen! !
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım..
Acıklı bir paylaşım....Smile ama güzel...Smile
Ara
ROSE
Sevdim ve yarattım..Bu uğurda herşeyimi kaybetsem bile..hadi gel de şimdi karanlığı konuşturan yazılarımı,
sustur susturabilirsen! !
__________________ben teşekkür ederim canım...susmaz kiiiii hiç sesim.....
Ara
MasaL_perisi
Zaten ses susmasın...Yüreğin sussun yeter...Smile
Sadece güzelikler konuşsun...Smile
Ara
peri kızı
yınee dokturmusun bee abıı yuregınee saglıkk arkim Wink
Ara
ROSE
ben teşekkür ederim canım sağolasın....
Ara
*TATLI BELA*
Canim Benİm Çok GÜzel OlmuŞ...tŞklr....
>As!_M€L€q<
Ellerİne SaĞlik Canim Çok GÜsel OlmuŞ
ROSE
teşekkür ederim arkadaşlar sizde sağolun....
Ara
ROSE
Şimdi ismi ritimsiz kalp atışlarımda saklı..Ne yapalım bedenimize hapsolmuş ruhlarımızı ben özgürleştirdim o yapamadı..Şimdi o mahkum ben özgürüm..iki kişilik bir yürek bu
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kes ???l?klar?n? y?re?im, karanl?klar seni duyamaz Stinq 1 388 04-07-2022, Saat: 12:17 AM
Son Yorum: wildfang
  ....:::Karanl?k Denizde ??rp?nan Yakamoz....::: eRCi 1 400 04-06-2022, Saat: 03:11 PM
  Y?re?imiz Konu?ur MasaL_perisi 6 557 04-05-2022, Saat: 05:01 AM
  Damla damla birikti karanl?klar,bitimsiz oldu sonra... eRCi 5 464 04-04-2022, Saat: 08:49 PM
  Konu?muyorsam.. eRCi 2 415 04-04-2022, Saat: 01:27 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 03:41 PM