:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Batiya Ozenenlere Uyuz Oluyorum !!!
(¯`•._ αѕιρяєη
Arkadaslar belki size sIkIcI gelecek bu konu fakat gercekten icler acisi bir durumdayiz. Biz turkiyeyiz , turkiyeliyiz ama nedense hep batiya ozeniyoruz sunu acikca soylemeliyimki batidakilerde bize ozeniyor hatta bilmelisinizki bize belkide sovuyolardir nasil bu ulkelere ozeniyorsunuz diye . Ozendigimiz batiyi anlatmami istermisiniz bakin cok carpici bir ornek adam yalniz tatile cikiyor ve karisina diyorki ben gelene kadar bul birini takil bende oyle yapicam bedenin onemli degil ruhun benim olsun :S bu zihniyetemi ozeniyoruz..Lanet olsun !
Ayrica cok onemli bir konuda su sizi dinden uzaklastirmak icin ellerinden geleni yapiolar sanmainki cok sIkI hristiyanlar hayir deiller cogu ateist ve hatta hristiyanlari kendi papazlarini bile kucumsuyolar dine inanmiyolar ve yasayis tarzlarina giyimlerine kiyafetlerine ozgurluk dedikleri fakat asli sapiklik igrenclik olan bir cok seye insnlari ozendirmek icin ellerinden gelen herseyi yapiolar bunun icinde binlerce cemiyet dernek kuruyolar...
Anliycaniz durumumuz icler acisi lutfen biraz ulkemize dinimize sahip cikalim biz onlara degil onlar bize ozensin biz turkuz biz muslumaniz ...
Umarim fazla bunalmassiniz aslinda anlatacak okadar cok sey varki yazikki hersey heryerde soylenmiyor neyse tesekurler okuyanada okumayanada ...
sevgilerle ...
Ara
BeSeBiH-Mask
[SIZE="3"]Yazdığın iLk paragrafta çok hakLısın,özümüzü korumamız gerektiği konusunda söyledikLerinde de öyLe ama ikinci paragrafta söylediğin "hristiyan deiLLer hatta ateistler" söyLemi,seni korumak istediğin İsLam değerLerinin dışına itmiyor mu _? unutmayaLım ki kimin ne kadar dindar kimin dinsiz ateist oLduğunu sadece yüce yaradan biLir.

saygıLar..[/SIZE]
Ara
CaNaT
ee doğru söylüyorsun ama işte insanların kafasına bunları sokmak o kadar da
kolay değil kişi önce kendini bilmeli düşünmeyi öğrenmeli herşeyden önce doğru
bir şekilde düşünmeyi bazı şeyler gerçekten insanın içinden gelir senin bunları
yazdığın gibi haklsısın yazdıklarında özenilecek hiç bi taraflarıda yok ama gel görki
bunu anlatmak işte o çok zor galiba
din konusuna hiç girmiyorum bile o çok daha uzun bir mevzuu

paylaşım için tşklr
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
BeSeBiH-Mask Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yazdığın iLk paragrafta çok hakLısın,özümüzü korumamız gerektiği konusunda söyledikLerinde de öyLe ama ikinci paragrafta söylediğin "hristiyan deiLLer hatta ateistler" söyLemi,seni korumak istediğin İsLam değerLerinin dışına itmiyor mu _? unutmayaLım ki kimin ne kadar dindar kimin dinsiz ateist oLduğunu sadece yüce yaradan biLir.

saygıLar..

çok haklisin cnm yildiz_gozlum bole bi konuya degindigin için tsk ederim...

Sana gelince besebih mask kimin ne kadar dindar kimin nedakar ateist oldgunu sadece yuce yaradan bilir demissin, tabii kide fakat bilmedigin su ateist olanlar zaten acik acik soluyorlar ve o kadar guzel birseymis gibi gosteriyorlar ki dinsizligi insanlari ozendirmek için mantigina yenik dusen bir insanin inanmamasi elde deil .... ki biz bunun sahitleriyiz . Wink tskler tabi sanada saygi duyuyoruz herkezin dusunceleri kendine
Ara
iLLeth.!
Allah sonumuzu hayır etsin...!
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
[quote=canat;526132]ee doğru söylüyorsun ama işte insanların kafasına bunları sokmak o kadar da
kolay değil kişi önce kendini bilmeli düşünmeyi öğrenmeli herşeyden önce doğru
bir şekilde düşünmeyi bazı şeyler gerçekten insanın içinden gelir senin bunları
yazdığın gibi haklsısın yazdıklarında özenilecek hiç bi taraflarıda yok ama gel görki
bunu anlatmak işte o çok zor galiba
din konusuna hiç girmiyorum bile o çok daha uzun bir mevzuu

paylaşım için tşklr[/quote]

hakLisin canat, bosa dememisler cahille ugrasmak deliyle ugrasmaktan zor die ama insanlari bilgilendirmek gerekior çünkü bu ülkede bu dinde bizim sahip cikmamiz gereken en onemli degerlerdir Wink
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah sonumuzu hayır etsin...!

Amin .....
Ara
BeSeBiH-Mask
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok haklisin cnm yildiz_gozlum bole bi konuya degindigin için tsk ederim...

Sana gelince besebih mask kimin ne kadar dindar kimin nedakar ateist oldgunu sadece yuce yaradan bilir demissin, tabii kide fakat bilmedigin su ateist olanlar zaten acik acik soluyorlar ve o kadar guzel birseymis gibi gosteriyorlar ki dinsizligi insanlari ozendirmek için mantigina yenik dusen bir insanin inanmamasi elde deil .... ki biz bunun sahitleriyiz . Wink tskler tabi sanada saygi duyuyoruz herkezin dusunceleri kendine

[SIZE="3"]Senın o dediğini yapanLarın mesLeği o >> misyonerLik,tasvip ediyor muyum,tabi ki hayır.ama "ben ateistim sizde ateist oLun" mantıgıyla insanı özendirecek bi insan oLabiLeceğine inanmak zor geLdi.

ayrıca yazının sonunda teşekkurler sana da sayygı duyuyorum herkesın dusuncesı kendıne yazmıssın >>> sanki ben bu davranısLarı destekLıyormusum gıbı bı anLam cıkıyo . .. yok öle bişi Big Grin[/SIZE]
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
yanLiz bi yanlisin var misyonerlik hristiyanliga davet ederr insanlari bu apayri bi konu zaten biz ateizimden bahsediyoruz ayriCa bunu ozgurluk olarak gosteriorlar zaten ben ateistim sizde olun demiorlar sadece yasayis bicimleri cok harikaymis gibi yansitip farkli yonlerde insanlari ozendiriolar ve insanlarin beynini yikiyorlar ayrica misyonerleride kendilerine cekmeye calisiorlar .
Ara
BeSeBiH-Mask
AkLı mantığı oLan hiç kimsenin ben bu tür şeyLere özenerek din değiştirebiLeceğini ya da kendini dininden soyutLayacagını sanmıyorum ben.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 855 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 567 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 742 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 885 04-07-2022, Saat: 01:03 AM
  ya bak giderayak uyuz oldum bilgeis 4 647 04-06-2022, Saat: 09:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:58 AM