:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gerçek söz gerçek aşk
caddeli
GERCEKTEN SUPER BASIMDA VAR BOLE BISEY gercekten cok hosuma gıttı tesekurler
Ara
AfrâsyâB
caddeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GERCEKTEN SUPER BASIMDA VAR BOLE BISEY gercekten cok hosuma gıttı tesekurler
birşey değil hayırlısı Smile
Ara
son
Merhabalar; ben yeni üye oldum ve birkaç gündür yazılanları ve siteyi incalemeye çalışıyorum. Doğru yerde olduğumu çok güzel anlatan bir hikayeyle karşılaştım ve ilk mesajımı yazmak istedim. Güzelliklerin, gerçeklerin, sevgilerin paylaşıldığı bir yerde olmak çok güzel bir duygu.
Yüreklerinize, ellerinize sağlık....
Ara
ÐŽeşaren
Merhabalar Arkadaşım öncellikle aramıza hoşgeldiniz ..
Doğru yerde olduğunuzdan şüphem yok ..Burası güzelliklerin, sevgilerin paylaşıldığı bir nokta, sıcak bir aile ortamı gibi ..
Umarım umuduğunuzu bulursunuz .. : )

Güzel vakit geçirmeniz dileğile ..
Ara
son
Teşekkür ederim ilginize, cevabınıza...Hep beraber güzel paylaşımlar, güzel vakitler geçirmek dileğiyle...
Ara
BeSeBiH-Mask
Baba yazı gerçekten güzeL emeğine sağLık,ama çocuğa heLaL oLsun.iyi baktınız mı yağmur atacan faLan oLmasın Big GrinBig Grin
Ara
son
Yazı gerçekten güzel; sevginin hiçbir sınır tanımadığını ve tanımayacağını gösteriyor, belki de yağmur atacan da bunu gösteriyor. Sevginn sınırsız olduğunu gösterenlere, yaşayanlara helal olsun....
Ara
BeSeBiH-Mask
son Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yazı gerçekten güzel; sevginin hiçbir sınır tanımadığını ve tanımayacağını gösteriyor, belki de yağmur atacan da bunu gösteriyor. Sevginn sınırsız olduğunu gösterenlere, yaşayanlara helal olsun....

Doğru gerçekten çok hakLısın,bu medeni bir cesarettir.KoLkoLa girdiğinde yanında oLanın senin oLması,ona aşkım canım diyor oLman zaten bütün engeLLeri kaLdırır.
Ara
son
Evet, önemli olan yüreğini onun yüreğine vermek; ruhunu ruhuna teslim etmek...Engel diye birşey yoktur; sadece gerçekten istemiyorsak engel diye bahane ettiğimiz o engellerin arkasına sığınırız. Önemli olan gerçekte ne hissettiğin, ne istediğin.

Bu hayat bir defa geldin; yaşanacaksa yaşanacak.....
Ara
gULSHEn
güsel hikayeymiş SadSadSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gerçek bir hikayedir:(( EyLuLce 13 1,200 04-12-2022, Saat: 09:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Aklımdasın! (uzun ama sürükleyici-gerçek aşk hikayesi... ) PaPaTYa_PReNSeS 19 1,672 04-08-2022, Saat: 12:38 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu gerçek aşktı. Hasretiim 5 825 06-17-2011, Saat: 09:35 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Hayaller Gerçek Olursa... icimdekises 1 633 07-19-2010, Saat: 12:36 PM
Son Yorum: Leader
  Sevdiğinizin Selasını Duymak (Yaşanmış Gerçek) acemhe 20 1,692 10-05-2009, Saat: 04:38 PM
Son Yorum: DELİKANLI KIZ_vbulletin3_import15045

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-21-2024, 06:49 AM