:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günlük Faliniz
BeLaLiiM
29 Aralik 2007

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Enerjinizi arttıracak doğal yiyeceklere yönelin. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler sizi bekliyor.
Ara
GCLRNFNS
bende bunu beliyodummm falla....Smile
tşk ederim paylaşım için de ama
tarihi annamadım o nesiii...Sad
annadım bugünün tarihii ..Smile
Ara
BeLaLiiM
gúnluk falin olur oda senin dünki falin simdi ekilyecegimde bugününfali .. Smile

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun. O buna layık biri. Uykunuza dikkat edin. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz
Ara
GCLRNFNS
BeLaLiiM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gúnluk falin olur oda senin dünki falin simdi ekilyecegimde bugününfali .. Smile

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun. O buna layık biri. Uykunuza dikkat edin. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz

ya belalım saol yaa sen süpersin haaa
ne güsel valla hergün benim için girip
zahmet edip günlük falım koycan sayfaya
tşk ler bu hizmet içinn saol janım yaa valla....SmileSmile
Ara
BeLaLiiM
Nedemek Canim ya zevkle koyariim.. Smile Yalniz 31 Araligi ekleyemedim kusura bakma iste burda 2008'in ilk Fali.. Smile

[SIZE=3]1 Ocak 2008 [/SIZE]
Bugünlerde yaşamınıza yeni biri girebilir. Yanlız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter.
Anlaşmanız özveride bulunmanıza bağlı.
Para konusunda şanslı bir gün.
Türlü yerlerden irili ufaklı para gelebilir.
İyi bir yatırım yapabileceksiniz.
Günlük koşuşturmaya dalıp sağlığınızı ihmal etmeyin.
Yorgunluk belirtileri baş gösterebilir. Kendinize dinlenme zamanları yaratın.
Ara
lazmurat
ilgncc guzel yazii bn inammm fala fln emegine saglikk khfe falindan anlarsan bnim kine bkk bi araaaaBig GrinBig Grin:
Ara
BeLaLiiM
anlasaam keskee... de sen ic ben senin icin atarim biseyler Smile
Fala INANMA Falsizda kalma...
Ara
GCLRNFNS
tşk ler belalımm valla yeni yılın ilk
falı güseldi fena deill saol tekrarr
janjanSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum