:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
holsko kartalda :))))
AfrâsyâB
Holosko: Şampiyon Kartal, en büyük Kartal

[b]DHA

Beşiktaş'ın, V. Manisaspor'dan transfer ettiği Slovak futbolcu Filip Holosko bugün öğleden sonra İstanbul'a geldi. Menajeriyle beraber Antalya'daki V. Manisaspor kampından ayrılarak Atatürk Havalimanı'na gelen Holosko basın mensupların sorularını yanıtlarken Türkçe olarak, Beşiktaş geldiğinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Golcü futbolcu, "Herkese teşekkür ediyorum. Ertuğrul Sağlam, Sinan Engin ve başkan Yıldırım Demirören'e beni transfer ettikleri için teşekkürlerimi iletiyorum. Hedefim Beşiktaş'la şampiyonluğu yakalamak. Şampiyonlar Ligi'nden elendik ama Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası için elimizden geleni yapacağız" dedi.
Holosko'nun menajeri bu transferde Beşiktaş'ın yapmış olduğu maddi federakarlıklara değindi ve Holosko'nun kareyerinde önemli bir sayfa açtığını ifade ederek, "Bu transferin gerçekleşmesinde maddi olanaklarını zorlayan siyah beyazlı kulübün yetkililerine teşekkür ediyoruz. Holosko kariyerinde önemli bir sayfa açtı. Beşiktaş'ın başarısı için elinden geleni yapacak. Ayrıca siyah beyazlı taraftarlar da Holosko'nun Beşiktaş'ı tercih etmesinde önemli bir etken oldu. Bazı teklifr daha vardı ama O Beşiktaş'ı tercih etti" diye konştu.
Slovak futbolcu son olarak basın mensupları aracılığıyla taraftarlara ve camiaya mesaj yolladı. Holosko Türkçe "Şampiyon Kartal, en büyük Kartal" diyerek sözlerini tamamladı.
Holosko havalimanından Nevzat Demir Tesisleri'ne hareket etti. Genç futbolcunun önümüzdeki günlerde yapılacak sağlık kontrolünün ardından resmi sözleşmeye imza atacağı öğrenildi.
[/b]
Ara
GCLRNFNS
:kizgin:olum gökan nerden koydun bu haberiya
sabahtan beri kafayı yiyiyorumm verdikleri
para ve futbolculara bak yazık yaaa valla yazıkk...
.:kizgin::kizgin:
Ara
EndLess
arkadasalr bguunden ıtıbaren bu haberle bırlıkte aktıv olarakta pasıf olarakta.. Besıkatslılıgıma nokta koyuyorum. Gonulden baglı oldugumuz bı takıma bıel kusturduler artık.. ıbrahım akın burak koray kı koray turkıyenın en ıyı on lıberosu ama bı ıse yaramayan adam ıcın verıyosun SadSadSadSad

artık takımda tutm ucam besıktaslıda dıgılım........ bıle bıle kusturduler benı besıktasa SadSadSadSadSad
Ara
ѕqρα кJмя
Gördüğüm en APTALCA transfer.
Ara
GCLRNFNS
[quote=Serseri127]arkadasalr bguunden ıtıbaren bu haberle bırlıkte aktıv olarakta pasıf olarakta.. Besıkatslılıgıma nokta koyuyorum. Gonulden baglı oldugumuz bı takıma bıel kusturduler artık.. ıbrahım akın burak koray kı koray turkıyenın en ıyı on lıberosu ama bı ıse yaramayan adam ıcın verıyosun SadSadSadSad

artık takımda tutm ucam besıktaslıda dıgılım........ bıle bıle kusturduler benı besıktasa SadSadSadSadSad[/quote

sen manyakmısın sersi nedemekl bu şimdii okadar da uzun boylu deil be kardeş
biz formanın içindekilere deil formaya aşıgız evet koray konusunda haklı olabilirsin
ama beşiktaşımızada sırt çevirmek olamaz olmas evet yönetim çok hatalar yapıo ama şunuda bilki herkes gelip geçici gerçek ve kalıcı olan beşiktaş ve beşiktaşlılık duruşumuz biz beşiktaşımızı sevinmek için sevmedik bu sözlerini duymamış olayım bi daha dogdugumuz beşik mesarımız taş hayatımızın anlamıdır beşiktaşkk........
Ara
EndLess
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=Serseri127]arkadasalr bguunden ıtıbaren bu haberle bırlıkte aktıv olarakta pasıf olarakta.. Besıkatslılıgıma nokta koyuyorum. Gonulden baglı oldugumuz bı takıma bıel kusturduler artık.. ıbrahım akın burak koray kı koray turkıyenın en ıyı on lıberosu ama bı ıse yaramayan adam ıcın verıyosun SadSadSadSad

artık takımda tutm ucam besıktaslıda dıgılım........ bıle bıle kusturduler benı besıktasa SadSadSadSadSad[/quote

sen manyakmısın sersi nedemekl bu şimdii okadar da uzun boylu deil be kardeş
biz formanın içindekilere deil formaya aşıgız evet koray konusunda haklı olabilirsin
ama beşiktaşımızada sırt çevirmek olamaz olmas evet yönetim çok hatalar yapıo ama şunuda bilki herkes gelip geçici gerçek ve kalıcı olan beşiktaş ve beşiktaşlılık duruşumuz biz beşiktaşımızı sevinmek için sevmedik bu sözlerini duymamış olayım bi daha dogdugumuz beşik mesarımız taş hayatımızın anlamıdır beşiktaşkk........

Pekı abı senın dedıgın gıbı olsun ama sunu bılkı son 5 senedır doru duzgun bjk macı ızlıyemıyoruz...nıye fener kırması bı takım yaratıp ondan sonra bjk ye gonulden baglı olanları takımdan göndermek besıtaslılık durusuna yakısıyoda benım uzulmemm mı yakısmıyo.nıye galatasaray fener bahce kırmalarını görmek ıcın mı gönul verdık bız bu takımın... renklerıne ... sıyah la beyaz forma ıcınde uc bej dıngıl göruceksem neden o forma kutsal kı sıradan ınsanlar gırıcekse ıcıne .. yazık be abım.. ılhanı gönderdıler kopardılar bısım sevgımızı kac tane futbolcu var ılhan gıbı sölermısın be abım.. nıye sergen gıttı onalr fenerlı olmadıgı ıcın gönderıldıler dımı :S:S: yazık be abım kendımı bıldım bılelı besıktaslıyım hıc bı yenılgısınde sırt cevırmedım nıye cunku formasın asıgım ıcındekı kolapalara dıgıl ama bjk ıcınde gercek besıktaslıalır bırakmıyolar....
Ara
GCLRNFNS
güsel kardeşim sölediklerinin hepsine katılıyorum ama bu sende biliyosunkii
yönetimin iş güzarlıgı iş bilmesligi ama beşiktaşlılıgımızı ne futbolcular ne şampiyonluklar nede başka konular belirler bizimkisi gönülden baglılık şimdi ne güsel diosunki 5 senedir
doru düsgün maç izlemiyoruz ama koray bizde kaç senedir var burak kaç senedir var ibraahim akın kaç senedir var hepsinin beşiktaşta 2 .3.3. senelik bir geçmişleri var
ama hangi biri bize 3 maç üst üste ii maç seyrettirmiş hiçbiri burak geldi 10 maç oynadı gece alemlerine aktı ibrahim akın geldi geldiginden beri ya bir y6ada iki maç ii oynamıştır oda atyarışına daldı
korayı dersen koray iiydi ama onunda en fazla 2 senesi kaldı oynaması için yani yapılan yanlışlar giden futbolcular deil verilen holoskoya verilen para o paraya çok daha ii oyuncu alınabilirdi ama erturulda illa holsko dedi bizede artık takıma başarı dilemekten başka çaremiz yok bekliyelim ve görelim eger bu transferler kötü çıkınca bilki sezon sonu futbolculardan ziyade yönetim gider futbolcu gider teknik heyet gider ama biz gitmeyizz
bu takım bizim sahibide bizlerizz kardeşş sen haklısın konuştuklarında ama birşey varki bu forma herşeyin üstündedir nasip olmas herkesse bişiyide unutma sonradan beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı anadan dogulurr öpüyorum sersim senii konu kapanmıştır dedigim gibi biz beşiktaşımızı sevi,nmek için sevmedik 5 sene deil 10 deil 20 deil gerekirse mesara kadar darkasındayız......

seninle agladık senle güldük biz
sevdamız urunda canlar verdik biz
siyahın zindan olsun beyaz aydınlık
herkese nasip olmas beşiktaşlılıkkkkk....Smile
Ara
AfrâsyâB
koray abi kocaelisporda bizi yetiştiriyordu abilik yapardı inanılmaz iyi niyetli biri ve sersi gibi düşünüyorum en iyi ön libero burak şımarık bence kayıp değil i. akın kendi istemiş ama 5 milyon euro ne len 3 milyon daha koy üstüne holoskonun 2 büyüğünü al kardeşim salaklar sürüsü
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:46 PM