:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çok zor
djseninim
çoğunuz biliyorsunuz ben yinede bi yardım isteyim çok seviyorum çok seviyorum karmaşık bi hikaye bizimkisi biriyle tanıstım sevmedim ama sevdim sandım o sevmedi bi türlü öyle 4-5 ay sonra kapandı bu konu en yakın arkadasıyla tanıstım herşeyde bu noktalarda karıştı yaa ii arkadas olduk bi zaman sonra balım canım derken bi bakmısım aşık olmusum ama emin deildim tabi sonra baktımki çok seviyomusum oda beni sevdi sandım belkide sevdi sana karsı boş dielim dedi ama sonra olmaz dedi en yakın arkadasımı seviodun dedi gurur yaptı sonra zamana bırakalım dedi ve şimdi biriyle çıktığını söylüyor yalvardım yakardım anlatamadım derdimi iyide ben şimdi ne yapayım unutamıyorum ilk askım sayılır ama ilk çıktığım değil çok sevdim çok halada çok seviyorum ve bugün nerdeyse son konusmamızı yaptık her dakika her saniye özlüyorum ben çok seviyorum
Ara
AfrâsyâB
allah kurtarsın nedenirki bu durumda tek taraflı Sad
Ara
djseninim
söylenecek söz bile yok şimdi ben burda ağlarken kim bilir o napıyo:'(
Ara
adyge55
san zamanında dedim unut die ama dinlemedin yapılacak şey var oda unutmak başka bir çarende yok zaten ağlamak sızlamak fayda vermes kendine bembeyaz yeni bir sayfa açacaksın daha çok gençsin elbet karşına birgün onu sana unuturacak biri çıkar
Ara
djseninim
bilmiorum kfm dumanBig Grin
Ara
HIÇKIRIK
ya canım mervecim ilk günleri böyle oluyo canım duvarlar ustune ustüne gelir daralırsın anlıyorum hatta iştahın bile kepanır hiç bişey yemek istemessin ama sonradan unutuyo insan hatırlayıncada gülüp geçiyosun bir anı olarak kalıyo hafızalarında sen üzülme zaman herşeyi gösterecek
Ara
adyge55
duy merve duy bak tecrübe konuşuor Big Grin
Ara
HIÇKIRIK
evet tam bir aşk tecrübesiyim beni siziler yarattınızBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
adyge55
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet tam bir aşk tecrübesiyim beni siziler yarattınızBig GrinBig GrinBig Grin

ben hiç öle bişey yaptığımı hatırlamıorum Big Grin
Ara
HIÇKIRIK
aman hatırlama hıh ben çok meraklıyım sankiBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 05:33 AM