:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensiz Bir Bayram Daha Annem...
Ebu-CeNDeL
Yine bayram geldi anne,herkeste tarif edilemeyecek bir sevinç,bir tatlı telaş anne.Neden sevinmesinler ki anne;onlar annelerinin elini öpüp bayramlarını tebrik edecekler,annelerine anneleri de çocuklarına bayram hediyelerini verecekler bir sevinç yumağı oluşacak,sadece o sevinci anneler ve o annelerin cocukları tadabilecek yaşayabilecek anne...

Biliyomusun anne,bende çok sevinçliyim bayram geldi yaa senin elini öpemeyeceğim, dizlerine kafamı koyamayacağım,saçlarımı okşayamayacaksın oğlum canım oğlum diyerek ama olsun güzel annem ben yine de sevinçliyim..Evimize geleceğim yaaa güzel annem hatıralarımla seninle geçirdiğimiz anılarımla başbaşa kalacağım,bir film şeridi gibi gözlerimin önünden saniye saniye geçecek yaa annem...

Biliyomusun anne,sevinçliyim derken sana ilk defa yalan sölüyorumSadama bu seni incitmemek için söylenmiş bir tatlı yalan annem,ben sen gittikten sonra her bayramda çok acılar çekiyorum annem,herkes annesinin ellerinden öperken ben senin kabrinin toprağını avuçlarıma alıp onları öpüp kokluorum annem..

Biliyomusun annem,görüomusun güzel annem her bayramın arefesinde kabrine gelip gözyaşı döküorum,seninle saatlerce konuşuorum,dertleşiyorum güzel annem,duyuyomusun güzel annem?

Biliyomusun annem işte yine bir bayram daha geldi,yüreğimi her bayram da olduğu gibi bir acı kaplayıverdi,bu sensiz bir bayram daha geçirmemin acısı annem ve de bundan sonra ki bayramları sensiz geçireceğimin acısı annem....SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM CANIM ANNEM...
Ara
TutkuM
çok güzeldi arkadaşım..çok içten sonsuz teşekkürler güzel yüreğinize....söyleyecek kelime bulamıyorum ....
Ara
Ebu-CeNDeL
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzeldi arkadaşım..çok içten sonsuz teşekkürler güzel yüreğinize....söyleyecek kelime bulamıyorum ....

Teşekkürler demeti benden arkadaşım,bazen öle anlar gelir ki kelimeler insanın boğazında düğüm olur kalır benimde öle bir anlarımdan birinde zorlayarak satırlara dökebildiğim duygularımı yansıtıor..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sensiz sensizli?imin bile ad? yok bilgeis 6 543 04-06-2022, Saat: 04:35 PM
Son Yorum: wildfang
  K?c?g?m.. Daha ?ok k?c?g?m.. in_love_girl 4 479 04-01-2022, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Bayram Öncesi Yoksulluk Firari Fırtına 5 619 09-30-2008, Saat: 10:09 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 07:19 AM