:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gizemliyiz
CartéL
Arkadaşlar bakınıyorum etrafıma beni çekici bulan insanların özelleklerine , hep bir gizemlilik var.. Biz akrepler gizemi seviyoruz değil mi ? Çünkü bizlerde gizemli olmayı seviyoruz ..
Mesela , az konuşan ve herşeyini bilmediğim bir kız çok hoşuma gider benim .. Sadece bakışları konuşanı ..
Sezgilerimiz severiz biz , insan sarrafı derler ya hani işte o sarraffız biz. Bizler insanların düşüncelerini okuruz .. Çok iyi hatırlıyorum ben çocukluğumda arkadaşlarımın benim hakkımda ne düşündüklerini merak ederdim ve hareketlerinden tavırlarından anlardım ... Daha ufacık bir çocukken insanların ne düşündüklerini merak ederdim.. Sırf bu yüzden annemler ve babamlar bana hep uyuz muamelesi yaparlardı biggrin.gif ( Suratlarına boş boş bakıyormuşum söyle diyolar biggrin.gifbiggrin.gif )

Peki hepimiz gizemlimiyiz ? Evet . akrep sende benim gibi gizemlisin.. Peki Lan cartel nerden biliyon sen bunu ben değilim diyecen .. Tamam sana hemen kanıtlayım ..
1- Gizem yazısını görünce hemen atladın merak ettin ve araştırmayı seçtin.. Araştırmak ... Hmm dur bi dakika araştırmak tüm gizemi ortaya çıkartmak değil mi ?
2- Yaşınız kaç bilmiyorum .. Çok olgun bir yaşta dahi olsanız çocukluğunuzu hatırlamanızı istiyorum ... Şimdi çıktığınız bir kız ya da erkeği anne veya babanızla paylaştınız mı hiç ? Asla değil mi ? Paylaşmadınız ..
Ya da çok azını ortaya bir gün çıkacağını bildiğiniz bir ilişkiyi söylediniz sadece ya da ç0ok ciddi olan bir ilişkiyi diğerlerini paylaşmadınız ... Ve ailenizden hep bunu duydunuz değil mi ? "" Ya Kızım/Oğlum ne yapıyorsan benimle paylaş neden konuşmuyorsun neden anlatmıyorsun ? ""
Eminim duymuşsunuzdur ... Çünkü ben duydum ... Çünkü ben gizemliyim ... Çünkü ben gizemi seviyorum ... Ve ben Bir akrebim bu yüzden bunlar size yanlış gelsede bana göre çok doğru ...
Erkan özcan
Ara
qFß_13
wayy ßana qöRe dE doRu eLinE sağLık waLLa tAm ßenLik yazıLaR yazıOn eee nE dE oLsa hEpimiS aKrEp ßuRcundaNzzz .....
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Hehehe bende gizemliyimBig Grin Dogru bende cok duydum ailemde ole sheyler ama hiç anlatmayi dusunmedim Big Grin
Ara
riukeen
Ben kova burcuna daha yatkınım sanırım izlenimim öyle Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 10:24 PM