:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dara?ac?m Olsun Kirpiklerin..!
ROSE
Yine sabah ezan?nda uyand?m. Duvarlara yaslan?p beni izleyen karanl?k ve d?n geceden beri y?re?imde konaklayan puslu yaln?zl?k vard? odamda.. Sessizlik ve sensizli?in i?inde suskunlu?a b?r?nm??t? benli?im. Anlams?z girdab?n i?inde k?fl? ???l?klar?n esiri oluyordum.?zerimdeki battaniyeyi aralay?p ezan? dinlerken seni arad?m karanl???n i?inde. Seni ve sesini ?zlemi?tim. G?l??lerini, y?re?ini ar?yordum g?zlerimin mavi denizlerinde. Bulam?yordum sevdaya dair bir nefes. G?z?m bir an cep telefonumu aram??t?.Hala tek bir cevaps?z ?a?r? bile yoktu. Bir cevaps?z ca?r?ya bile raz?yd?m oysa. Yoktu , yoktu i?te... Derin sessizli?in i?ine b?rakt?m g?zya?lar?m?. Islanan kirpiklerimi yine duvarlar silecekti anla??lan. Yine yorgun gecenin ayazlarda h?rpalanm?? sabah?na uyanacakt?m.Off isyanlar yine gebe kalacakt? y?re?imde. Sevdan?n i?inde yaln?zl??a d??ecektim yine..Her iki yan? ate?e verilmi? bir mektup gibi yaln?zl???n i?inde k?lleniyordu y?re?im....

Ben seni ?zlemi?tim. Dudaklar?m?n suyu ?zledi?i gibi g?zlerini ?zl?yor, kuru topra??n ya?muru bekledi?i gibi ?l?k nefesini bekliyordum. Zaman hala en son konu?tu?umuz gecede kalm??t? sanki..Her?eyi ertelemi? senin dudaklar?ndan d?k?lecek birka? sat?ra b?rakm??t?m kendimi . Sesini, nefesini ?zl?yordum ; tenini de?il..G?zlerini g?rmek de?il; y?re?inin beyazl???nda g?l?mseyen ?l?k nefesine do?ru akmal?yd?m. Sen yoktun ve her?ey karanl?kt?..Sesinle ayd?nlanacak bir ka? c?mleye bile raz?yd?m..Tek bir c?mle, tek bir sat?r...Sadece senin ve benim oldu?um umut kokan c?mleleri ?zlemi?tim..

Hi?bir ?eye ald?r?? etmeden ??l?n ortas?nda susuz kalm?? g??ebe gibi senin hasretini i?iyordum. Severken ?zlemin ate?inde kavruluyordum. Yoktun yine, severken bile ?zl?yordum seni.?zlemin ald? ba??n? ve nice bo?luklar a?t? y?re?imde. ?sminin ge?medi?i c?mlelerim hep kurakt?. Sesinin ??nlatmad???m odam ise karanl??a d??m?? yetim bir c??l?kt?. Dal?ndan kopar?lm?? cicek gibi mahzun, y?llar? devirmi? bir ??nar gibi suskundu y?re?im. Nefesini ?zl?yordum. ??ine delicesine ?ekip iki duda??n?n aras?ndan hayata ?d?l diye b?rakt???n ?l?k nefesini ar?yordum . Tek bir kelimeden kurulmu? sevdana hasrettim ben. Tek nefesine, tek c?mlene hasrettim..

G?ne?in avu?lar?nda eriyen bir buz par?as? gibi yava? yava? ?l?yordum. Oysa ben senin g?zlerinde ?lmeliydim.Varl???nda son bulmal?yd? dizlerim.Yapayaln?z ?lmek istemiyordum. Benin senin g?zlerinin ?arm?h?na gerilip kuru topra?a cansuyu diye kanlar?m? sermeliyim.. Yaln?zl???n ve karanl???n yollar?nda yitip gidiyorum. ??imdeki k?lcaldamarlar hasretindeki ?zd?raba yenik d???yordu. Oysa senin g?zlerin olmal?yd? dara?ac?m. Oysa senin y?re?in olmal?yd? ayaklar?ma ?l?m diye s?rd???m k?r b??a??m.. Senin dudaklar?na b?z?l?p senin varl???ndan kuvvet al?p methiyeler d?zmeliyim Azrail` e. ?l?m? senin kollar?nda onur bilmeliydim..Ben senin g?zlerinde ?lmeliydim....

K?y?s?z sahiller gibi yetim, mevsimsiz baharlar gibi ?ks?z?m sen yokken. Biliyorum sende delicesine seviyorsun beni..Ben de seviyorum seni ama anla ne olur g?n ge?tik?e i?imdeki hasretinin kor alevleri b?y?yor. Ben hasretten, seni kaybetmekten de?il; karanl??? solurken varl???nda ?lememekten korkuyorum. Sat?rlar?m? sana sitem diye alma ne olur. Sadece seni ?zleminin yang?n?yla kap?na d???yorum.. G?n ge?tik?e b?y?yor i?imde anlams?z ???l?klar. ?zerimde kal?yor suskun karanl?klar. Geceler devriliyor g?zlerime. Alt?nda kal?p ?lmekten de?il; senin omuzlar?ndan kanatlan?p g?zlerinin dara?ac?nda ?lememekten korkuyorum...

?imdi zaman? hasretine kurup sabaha ve g?ne?e kapataca??m g?zlerimi. Ve sesini duymadan, nefesini ci?erlerimde solumadabn g?zlerinin dara?a?lar?nda haz?r bekletece?im y?re?imi...Metruk zemheriyi s?rtlan?p sensiz gecen saatlerin ?c?n? almak i?in yal?nayak t?m karanl?klar? ezece?im. Yumruklar?m? s?k?p karanl???n i?inde g?zlerini hat?rlatan, senin s?cakl???n? anlatan bir?eyler arayaca??m i?imde. Bulaca??m elbet...Ama sesini duyamaman?n so?uklu?u i?inde yatak bildi?im kald?r?m ta?lar?na sar?laca??m. Hasretini ?zerime bir battaniye gibi serip seni bekleyece?im kimliksiz sat?rlar?n yorgun a??tlar?nda. Ve korkular?ma s?cak sesinle cevap verece?in g?n? iple ?ekece?im..

Dara?ac?na ast???m hasretini g?zlerindeki ???kla, karanl?k uykulara emanet diye b?rakt???m ???yen tenimi sesindeki s?cakl?kla gecenin dar vaktinde uyand?rmak dile?imle..Yoksa y?re?ini yolla nefesimi hayattan kesecek k?r b??a??m olsun sevgin.Yoksa g?zlerini yolla daraca??m olsun kirpiklerin..Yolla ki, senin kollar?nda ?lmeyi y?re?im onur bilsin..
Ara
kayıp_gölgeler
Confusedmiley20: S?PER ARKADA?IM YA TEBR?K EDER?M Confusedmiley32: Confusedmiley32:
Ara
ROSE
teşekkür ederim canım....
Ara
MasaL_perisi
Yazanın yüreğine sağlık...
Paylaşanın hem ellerine hem yüreğine sağlık...Smile
Teşekürler canım çok güzel....Smile
Ara
ROSE
rica ederim canım.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir a$k oLSun!!! €BeRimSin 6 357 04-13-2022, Saat: 03:04 PM
Son Yorum: wildfang
  Lanet Olsun! ÇiLeK 18 995 04-11-2022, Saat: 11:02 AM
  YoLun AÇık OLSun..! €BeRimSin 1 332 04-10-2022, Saat: 04:42 AM
  D€Lirm€min biL€ S€nLi bir Sebebi OLsun İsTiyoRum.. €BeRimSin 7 421 04-09-2022, Saat: 11:00 AM
  Masal Olsun.... ÇiLeK 3 320 04-09-2022, Saat: 08:59 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 05:31 AM