:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ne denir a?ka??affetmek...
yanaryakar
MEKTUP 1

Yazdığın mektup sende kalsın.
Neden mi?
Bende olursa bakamazsın ama sende olursa bakarsın bunları ben yazdım sonrada unuttum umruma gelmedi der belki geçmiş için pişman olursun.eğer ben de kalırsa her bakışımda hala öyle düşünmediğini her seferinde hatırlar içim yanar üzülür ağlarım.sende kalması daha iyi geçmişte yaptıkların karşında durur kaçamazsın. işin aslı traşın gözünün önüne dökülür.

benden sana mektup buda.bu mektupta aşk sözcüğü filan yok boşuna demin yaptığın gibi sıra atlayarak böyle bir kelime arama.ararsanda bulamazsın zaten.biz birbirimizi sevdik.sevdik ama bir ilişkinin yürümesinin ciddi bir hal almasının tek kuralının da sevmek olmadığını ikimizde öğrendik.bu ilişki bize bişeyler kattı yani.çok şeyi de götürdü.senden ne götürdü bilmem de benden baya bişey götürdü.mesela artık kimse ye güvenemiyorum.güveneceğim zaman hep aklıma sen geliyosun vazgeçiyorum.benim hayatımın anlamı benim uğruma canını verecek kişi bana göz göre göre Allah ı şahit göstererek ölünü görüyüm diyerek bir kere de değil çok kere hele ki bunları konuştuktan sonra sanki bu konular yaşanmamış gibi ardına bi kere daha yalan söyledi ki elin adamına nasıl güveniyim diyorum.haksız da sayılmam hani.yaptıklarım yüzünden devamlı sorgulandım şimdi ye kadar.en ufak bişeyde en ağır ceza verildi daima.değişir diyodum bu kural sende de değişmedi.kural işte.hayatın kuralları değişmiyor.benim sana karşı en ufak bir yanlışımda ki benim sana yanlışım olmadı yanlış demeyelimde en ufak bir tersine gelen hareketimde ipin ucunun nereye varacağını umursamadan cezamı verdin.biraz inat etsem geri adım atmasam ayrılığa kadar gidebilirdin.aramızda ki farkta bu ya.hep geri adım atan ben oldum.sen gururunu omuzlar üstüne aldın,bense ayaklarımın altına…

Aşkın gururu olmaz dı olamazdı benim için.aslında olurdu.ben de insandım.benimde değişmez taviz veremeyeceğim kurallarım vardı.yumruğumu masanın üstüne vuru hadi ordan yeter senle mi uğraşacam diye de bilirdim.ama diyemedim.dememektede haklıydım kendimce.bende biliyordum, sinirlenince telefonları kapatmayı ama olur ya belki merak eder diye seni düşündüm.bende biliyordum sana inat olsun diye arkadaşlarımla cafe lere gitmeyi ama olur ya belki üzülürsün zoruna gider diye seni düşündüm.şimdi de biliyorum mektubunu alıp ölene dek saklayıp ihanetini ölümsüzleştirmeyi.ama olur ya belki anlar pişman olursun seni düşünüyorum yine sende kalsın daha iyi.benim okuyup okuyup ağlamam mesele değil nelerde ağladım ki bi daha göz pınarlarımdan sel gitse ne olur yeter ki sen hatanı anla.benim için değil.senin için.ben bugün varım yarın yokum.ama sen eğer toplumda yer edineceksen kendini düzelt.sevmek sevdiğini mutlu etmektir diye bi söz varya.sen mutlu ol tamam isterim ama asıl istediğim sen hatasız ol.delikanlı ol.dürüst ol.çünkü gerçek seveni asıl üzecek sevdiğini toplumda yersiz yurtsuz sözü dinlenmeyen ve salak konumunda görmektir.yoksa bizde damar edebiyatı biliyoruz.bizde Anadolu çocuğuyuz.bizimde ağırlığımız sözümüz var.delikanlıyız.seveniz.yüreği acılı kara sevdalıyız.anlaşılmayan şu diğerlerinden farkımız adam gibi seveniz.sevmek sevdiğinin kaşına gözüne kurban olmak yollarına ölmek değil.sevmek sevdiğini adam etmek hatasını düzeltmek ayıbını kapatmaktır.adam gibi sevmek budur.ama sen anlar mısın bilmem.dediğim gibi mektubun sende kalsın.o mektuba benden çok senin ihtiyacın var.ben gerçekleri biliyorum zaten ama senin yüzleşmen gerekiyor.sevmeyi bu yüzden seviyorum;seni seviyorum.seni sevdiğim için sevmeyi seviyorum.bana dert verdiği için seviyorum.hüzün verdiği için.yoksa bunlar olmadan sevmeyi sevemem çünkü anlamı olmaz.bir derdim var bin dermana değişmem diye boşuna demiyorlar.sana mektuplarım bitmeyecek.merak etme.hoş umurunda mı bilmiyorum zaten..yinede olurya belki merak edersin.devlerin aşkı büyük oluyor ya yalan.devlerin aşkı olmuyor.aşkı olan devlerde dev olmaktan çıkıyor.insanı ezmeyen çökertmeyen bir aşk var mı acaba?yok herhalde.aşkın güzelliği de bu ya….
Görüşürüz canım….
Ara
Firari Fırtına
bir damla kan
bin türlü çile ızdırap
insanım sonuçta
neyim ki başka??

Herşey burda aslında ... Yüreğinize sağlık ...

Sevg ...
yanaryakar
ELOĞLUNA SEN GEL DEDİN KULAKLARIM DUYMASAYDIN
YALANLARI SIRALADIN O DİLİNE KIYMASAYDIN............

OOOOOF OFF YAKTI BENİ AMA

ÖYLE GÖZ ÖYLE BAKIŞ Kİ BAKIŞIYLA SEVGİ DOKUR
YANAR YAKAR YAZAR AŞKI SİLAR YAZAR TEKRAR OKUR.......
Ara
peri kızı
paylastıgın ıcınn tskrler canım bızlee ne dıyım kı !!!!
Ara
yanaryakar
peri k?z? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:paylast?g?n ?c?nn tskrler can?m b?zlee ne d?y?m k? !!!!

valla bilmem ne dersin art?k ama g?zel olmu? diyebilirsin yatalak bir insan ancak bu kadar yaz?yor ne yapars?n....
Ara
AdAmIn1i
Eline Y?re?ine Sa?l?k T?kler
Ara
yanaryakar
ben teşekkür ederim...
Ara
MasaL_perisi
Yüreğine sihnine sağlık arkadaşım...
Teşekürler
Ara

Hızlı Menü: