:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 Günlük ömrünüz Kalsaydi???
>As!_M€L€q<
TARIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkada?lar b?yle bi?eyin olmas? m?mk?n de?il. insano?luna ne zaman ?lece?i bildirilmemi?. hi? kimse 3 g?n 5 g?n diyemez. baz? tahminler olur. Allah korusun ?l?mc?l bir hastal??a yakalan?rs?n. doktor ?u kadar ?mr?n kald? vs. diyebilir. bence luzumsuz bir konu a??lm??.

konu acarken sana dan?smay? unutmusumm bey efendii kusura bakma bidaha ki sefere tar?k bey acaba konnu l?zumlumu acabilrmiyim die sorar?mm
insan? sinir etme :mad: :mad: :mad: Angry Angry
hem sana sormuom konu l?zumlumu die yorum yapacaksan yap yapmayacaksan ??k git .........
>As!_M€L€q<
bu arada yorum yapannn arkada?lar?m t?k ederimmm....incelik g?sterip bi?ler yasd???n?s i?innn
kayıp_gölgeler
çok korkardım o bir gerçek ama ölmekten değil öldükten sonra çekileceğim çetin hesaptan, ahiret için uğraşırdım sonuçta mezarda ve ahiret gününde lazım olacak şey yapılan ibadetler...(Gerçi insan öleceğini öğrendikten sonra son 3 gün yapılan ibadetin bir faydası olur mu Allah bilir.) Neyse ben en iyisi ömrümün ne kadar kaldığını öğrenmeden kulluk görevlerimi yerine getirmeye çalışayımSmile
Ara
>As!_M€L€q<
Him GÜsel Yaklasim Saol..........dÜŞÜncelerİnİ PaylaŞtiĞin İÇİn
kayıp_gölgeler
rica ederim....Smile
Ara
kıvılcım
ben sadece oüç günün tadını çıkartırdım sevdiklerimleeeeee.......
Ara
>As!_M€L€q<
yane Genelİmİs BÖle İsterİss Hehe
angel_suicide
fallaa ole birsey olsaydi once herkesle vedalasir sonra alirdim sevdigim insani yanima giderdim issiz bi dag tepesine onunla gecirirdim son gunlerimi,yuksekten seyrederdik herseyi...olesine...soyleyemediim herseyi soylerdim ona icimde ne varsa dokerdim...gerci bu gibi seleri yapmak icn son ani beklememek lazim asla.ama insan iste yapio..
Ara
>As!_M€L€q<
hımmmmmmmmmmm güsell......saol arkadaşım...
lorient_19
eğer 3 günlük ömrüm olsaydı bütün sewdiklerimden uzaklaşirdim öle bi yere giderdimki kimse yaşayıp yaşamadıgımı dahi bilmezdi ölmeden son 1saat içindede sewdigimi arar sölerdim bir tek ona sölerdim onu çok sewdigimi sölerdim telefonu kapatır we asaletimle ölürdüm
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 06:23 PM