:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 Günlük ömrünüz Kalsaydi???
>As!_M€L€q<
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:San?r?m ?yle Bi?i Olsayd? Ka?ard?m Kimsenin Bulamayaca?? Bir Yere..
farkl? bir ?eyy saol
>As!_M€L€q<
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:e?er 3 g?n?m kalsayd? o 3 g?nde d?nyay? bar??a kavu?turmak i?in u?ra??rd?m ve denizlere a??l?rd?m deniz g?zl?m ile !
g?seeeeelllllll can?m ...
>As!_M€L€q<
Cesur_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ole bisey olsaydi yanima fazlasiyla yetecek kadar kola ve cips alirdim ve 3 gun boyunca uyumadan internete girerdim Smile
?oookkkkk ho??????????
sensizlik_ölüm
yapmak istediğim yapamadığım delilikleri yapardım..
mesela gecenin bir vakti mahalledeki tüm milleti uyandırmak gibi..
deli gibi bir yağmur altında hiç durmadan koşup bağırmak gibi..
otobanda yürümek gibi Smile
telefonumu ve bilgisayarımı açmak parçalamak kırmak gibi..yaf içinde ne var yok merak ediorumdaSmile
hocanın gözüne baka baka sınav kağıdını yırtıp yemek gibi Smile
sokaktaki herkese merhaba demek gibi Smile
bunalrı yapardım sonra cok sevdiğim nadir insanların yanında olmak ve son nefesimi onların kollarında vermek isterdim..
Ara
>As!_M€L€q<
vay be say say bitmemiş... hehe saol
happy yeliz
benim 3 günlük ömrim kalsaydı ve bunu bilseydim aslında sevinirdim çünkü aniden gidip herkesi üzmektense yavaş yavaş alıştırarak gidrim diye
öle bişey olsaydı içimde ne kaldıysa herkese sölerdim itiraf edemediğim aşkımıda itiraf ederdim helallik alırdım herkesden kalbini kırdıklarımdan özür dileridim SmileSmileSmileÇSmile)Smile vs........
Ara
>As!_M€L€q<
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim 3 g?nl?k ?mrim kalsayd? ve bunu bilseydim asl?nda sevinirdim ??nk? aniden gidip herkesi ?zmektense yava? yava? al??t?rarak gidrim diye
?le bi?ey olsayd? i?imde ne kald?ysa herkese s?lerdim itiraf edemedi?im a?k?m?da itiraf ederdim helallik al?rd?m herkesden kalbini k?rd?klar?mdan ?z?r dileridim SmileSmileSmile?Smile)Smile vs........
h?m g?sel can?m saol....
happy yeliz
rica ederim canım daha yazcaktım ama mürekkep kalmadı SmileSmileSmileSmile
Ara
>As!_M€L€q<
ehuehue Ok Canum MÜrekkebİn Olunja Yas Olar Mi
€BeRimSin
Cidden B?yLe Bi?eY Olsayd? Onun Yan?na Giderdim Ba??m? Dizinin ?n?ne Koyup 3 G?n Boyunca S€ni S€viYorum Derdim..
Onun G?zlerine Bakarak Bi Daha G?remicem ?z?me Sar?lmak ?sterdim...
Son Olarakta ?lsemde Ruhum Hep SeninLe Kalacak Derdim..:'(
ve G?zlerimi kapat?rd?m..Sad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 06:00 AM