:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terbiye Ettik !!
GCLRNFNS
türkiyede iki tür ezik vardır biri ezik bahçe biride
sürüngen bursa bu yeterince herşeyi açıklıyo zaten...Big Grin
Ara
_Nymph_
hep Ayni Kare =) Biz Yenerizz Maçi Hakkimizla..arada 2-3 Edit Canat Gelirr Edit Canat :d:d Hele Gs Liler "siz Zaten Uefa Kupasi Alamadiniz Avrupada şölesiniz Bölesinizz" :d:d 1048109421 Senedir Ayni şeylerr :d:d Kesin Sesinizi Allah Aşkina Yaaa =)) Insan Gibi Tebrik Etmeyi öğrenin..! Edit Canat Diyene Kdarda Kendi Futbolculariniza Bakin =) // Gökhan Teşekkürler Tebrik Için =) Ayrica Sana Lafim Yok Wink! Gökhanin Yapamadiini Yapanlar Edit Canat Olabilirmi Mesela :d:d
Ara
CReATuRE
_Nymph_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hep Ayni Kare =) Biz Yenerizz Maçi Hakkimizla..arada 2-3 Edit Canat Gelirr Edit Canat :d:d Hele Gs Liler "siz Zaten Uefa Kupasi Alamadiniz Avrupada şölesiniz Bölesinizz" :d:d 1048109421 Senedir Ayni şeylerr :d:d Kesin Sesinizi Allah Aşkina Yaaa =)) Insan Gibi Tebrik Etmeyi öğrenin..! Edit Canat Diyene Kdarda Kendi Futbolculariniza Bakin =) // Gökhan Teşekkürler Tebrik Için =) Ayrica Sana Lafim Yok Wink! Gökhanin Yapamadiini Yapanlar Edit Canat Olabilirmi Mesela :d:d

yorumuna saygı duyarım takımının yendiğinede ama bu mesajdaki bazı sözler sana hiç yakışmamış istersen buna kendin karar ver...

Her insan kendine yakışanı yapar...
..TuuCe..
noluoo yhaa tmm belki fanatiksiniz ama burda birbirnize hakaret ederek noluokiii??
tek o diil tüm taraftarlara laf ediosunuzz..
ayıp beyler bayanlar..tebrik edin yeter olayı abartmayın..!
Ara
AfrâsyâB
_Nymph_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hep Ayni Kare =) Biz Yenerizz Maçi Hakkimizla..arada 2-3 Edit Canat Gelirr Edit Canat :d:d Hele Gs Liler "siz Zaten Uefa Kupasi Alamadiniz Avrupada şölesiniz Bölesinizz" :d:d 1048109421 Senedir Ayni şeylerr :d:d Kesin Sesinizi Allah Aşkina Yaaa =)) Insan Gibi Tebrik Etmeyi öğrenin..! Edit Canat Diyene Kdarda Kendi Futbolculariniza Bakin =) // Gökhan Teşekkürler Tebrik Için =) Ayrica Sana Lafim Yok Wink! Gökhanin Yapamadiini Yapanlar Edit Canat Olabilirmi Mesela :d:d

valla ben futbol oynuyorum herzaman tebrik etmesini bilirim senden tebrik duymak için değil dediğin bazı laflarla karşındakini değil kendini küçük düşürmüşsün :S
Ara
MorciveT
Tuttuğunuz takım size para mı veriyor ?
Ailenizi mi geçindiriyor ?
Sorumluluklarınızı mı alıyor ?

Peki niçin başkalarına küfredersiniz ?
Neden hakaret edersiniz ?
Neden incitme gereği duyarsınız ?
Neden herzaman ''ben'' sempatisinden vazgeçmezsiniz ?

Hadi onu da geçelim,
Takımınız yenilince neden karşı takıma küfürler savurup, taraftarı döversiniz ?

Neden insan olmaktan kaçınırsınız ?

İnsan ilişkileri ; sevgi, saygı, hoşgörü ve mutluluktan ibaret değilmidir ? Siz bunu neden aklınıza sokmazsınız ?

Siz vatan hayini misiniz ?
Neden devlet malına zararverirsiniz ?
Neden insanların çocuklarına, babalarına, kardeşlerine kıyarsınız ?
Polis namusunu korumak için canını ortaya koyarken neden polise taş atarsınız ?

Neden sen ve ben diye ayrım yaparken; biz ayırımcı bir millet değiliz dersiniz ?
Neden sadece kendinizi düşünürsünüz ?

Siz neyin peşindesiniz arkadaşlar ?

Bu saydıklarımın cevabını verebilecek bir varlık var mı ?

Verebilenlere neden birlik olup, gerçek dostluğu aşılamıyorsunuz ?

Ben bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe taraftarını tebrikediyorum. Sportmenlik sadece takımının yanında olmak değildir, aynı zamanda aklıselim birer vatandaş olarak bozulmuş gençliğe doğruyu ; yani birlikteliği ve kabullenmeyi öğretmek değil midir ?

Kendimize gelelim derim ben.
Ara
CaNaT
Ya arkadaşlar açtığınız hemen hemen tüm spor konularındaki yazdığınız mesajları o veya bu şekilde editliyoruz .
Editlemek mesele değilde sizler bıkmadınız mı bu gereksiz tartışmalardan...
Diğer konularda birbirimize sayıgı duyarız eğleniriz muhabbet ederiz zaman zamanda buraya
gelince neden herkez düşmanmış gibi davranıyor birbirine :S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Liderli?i Hak Ettik Ñ•qρα кJмя 0 318 11-04-2006, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:20 AM