:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tut Eller?mden Son B?rkez.!!!
in_love_girl
11515681891497321sc9.jpg

TUT ELLER?MDEN SONB?RKEZ.!!!

?M?TLER BA?LADIM GECELER?ME...
YALNIZLIK B?R A? G?B? ?R?LM??KEN D?RTB?R YANIMA,HALA SEN? SEVD?M BEN HALA ''ACI'' YI... GECELER?M B?TMED? SEN YOKKEN.. ?? NOKTAYLA BA?LADI B?Z?M SEVDAMIZ. VE ?? NOKTAYLA B?T?YOR SEN G?DERKEN.. ZAMANSIZDI B?Z?MK? ?OK ZAMANSIZ.. NE YER VARDI BU OYUNDA,NE ZAMAN , NE OYUNCULAR.. GER?EK OLAN TEK ?EY VARDI ODA ZAMANSIZ SEVDAMIZ... HAN? HEP DERD?N YA B?RG?N B?TECE??N? B?LE B?LE NEDEN BU ?NADIN D?YE_? BAK G?RD?NM? ??MD? NEDENM?? ?NADIM... NEDENM?? BU HAYATA KAR?I HIR?INLI?IM_? HEP KAYBEDEN TARAFMI OLACA?IZ BU KOCA OYUNDA.. HER PERDE ACIYLAMI B?TECEK(T?).. DERKEN KAYIP G?TT?N ELLER?MDEN..
OYSA...
OYSA BEN NE PERDELER D???NM??T?M ?LERS? ???N...
NE MUTLULUKLAR NE SEVDALAR.. YA SONUM OLACAKTIN YA DEVAM EDECEKT?K SEN?NLE BU OYUNA.. TAMDA ANLATMAYA ?ALI?IRKEN SANA,,
KAYIP G?TT?N ELLER?MDEN.. TUTAMADIM.. ELLER?M ARAMIZDAK? ZAMANSIZLIKTA KALDI BAK.. BEN GE?EMED?M O ENGEL?.. BA?ARAMADIM.. HERPERDES?N? KAZANDI?IM BU OYUNUN SONUNU BULAMADIM.. YAZDIRAMADIM BU ZAMANSIZ SEVDAMIZI TAR?HE.. YAZDIRMADIN...
??MD? NERDES?N BEBE??M_?
HANG? TENLERDE AVUNUYORSUN K?MB?L?R...
K?MDE BULDUN BENDEK? O ATE??,O SEVDAYI,O ACIYI... K?M? SEVD?N SEN.. OFF B?T?RD?N BEN? SEVD???M. MAHVETT?N. BAR? TUTSAK ETT???N Y?RE??M? BIRAKSAYDIN BANA. YASAMAMA ?Z?N VER(ME)SEYD?N KE?KE..

HAYAT KAYIP G?DERKEN AVU?LARIMDAN G?ZG?RE G?RE..

BIRAKMA BEN? SEVD???M...

E?ER G?D?YORSAN..

BAK G?ZLER?ME...

VE SONB?RKEZ,
TUT ELLER?MDEN SEVD???M.!!!

VE ?YLE B?TS?N SON PERDEM...

--AYL?N--
Ara
in_love_girl
''her a$ik kendini mecnun sanir oysa mecnunlar keremler ferhatlar a$ki timsal ederler ama a$k her daim vardir ve olacaktir a$k`siz bir hayat oldumu zaten dunyanin sonu demektir...''
Ara
keram88
çok hoşş olmuş... özellikle son kızmı çok beğendim... eline sağlık...
Ara
in_love_girl
saoL cnm.. beynmene sevndim..
Ara
MasaL_perisi
ÜMİTLER BAĞLADIM GECELERİME...
..............................................
Teşekürler...
İyiki de yaşamaya izin verdi...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ELLer Yorgun... KaLem yorgun... Yürek yorgun... Shrewish 1 1,584 11-11-2008, Saat: 12:57 AM
Son Yorum: kaslisalih

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 03:04 PM