:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
........SeVmEK .......
Yorgun Yürek
Sevmek bakmak değil görmekse eğer,
Sevmek yanındayken başını omzuna koyabilmekse eğer,
Sevmek yanındayken yalnızlığı unutmaksa eğer,
SENİ SEVİYORUM

Sevmek seninleyken yere daha sağlam basabilmekse eğer,
Sevmek yokluğunda seninleymiş gibi hissetmekse eğer,
Sevmek hayellerine seni de sokabilmekse eğer,
SENİ SEVİYORUM

Sevmek yatağa uzandığında seni düşlemekse eğer,
Sevmek sen üşüdüğünde gölgemle seni ısıtmaksa eğer,
Sevmek sevdiğini bağıra bağıra söylemekse eğer,
SENİ ÇOKKK SEVİYORUM......
Ara
HIÇKIRIK
çok güzel canım yüreğine sağlık
Ara
K€$K!NßI¢@K
Kendimizde besledigimiz, kendimizde buyuttugumuz, kendimizde sakli duran bir seydir sevmek...
O hep bizdedir, bizledir, usul usul biriktiririz onu icimizde yigili durur..

Ve gunun birinde ansizin karsimiza biri ciktiginda saniriz ki icimizden bosaliveren butün bu duygulari o tasimistir bize...
SEVMEK, kendi kendimizi buyulemektir..SEVMEK en guzel duygudur..

Sevgilerin bitmemesi dilegiyle..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara
Yorgun Yürek
HIÇKIRIK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel canım yüreğine sağlık
Tşk ederim canım
Ara
Yorgun Yürek
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendimizde besledigimiz, kendimizde buyuttugumuz, kendimizde sakli duran bir seydir sevmek...
O hep bizdedir, bizledir, usul usul biriktiririz onu icimizde yigili durur..

Ve gunun birinde ansizin karsimiza biri ciktiginda saniriz ki icimizden bosaliveren butün bu duygulari o tasimistir bize...
SEVMEK, kendi kendimizi buyulemektir..SEVMEK en guzel duygudur..

Sevgilerin bitmemesi dilegiyle..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
ama bazen o sevgiler biter yüreğimizde
kim için ne için olduğunu bilemeden sevmek ve sonunda hüsrana uğramak...
çok tşk ederim güzel yorumun için K€$K!NßI¢@K canım
Ara
K€$K!NßI¢@K
BİR_YAÄžMURDA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama bazen o sevgiler biter yüreğimizde
kim için ne için olduğunu bilemeden sevmek ve sonunda hüsrana uğramak...
çok tşk ederim güzel yorumun için K€$K!NßI¢@K canım
Sevilme ihtiyacinin once kendinden vererek karsilanmasi gerek..
Sevilmek ister insan, butun sevmeleri biriktirir gunu geldiginde sevileceginden emin olduguna inanarak (tam tersi de olabilir, sevilmese de) sunar...

Onemli olan sevdigini bildirmektir..
Onun kadar sevmek biriktirmemistir belki sevilen, doz, miktar onemli degildir burada, onemli olan sevildigini bilmektir...
Ama illa ki bilinmelidir..Bu yuzden sevmek bencillige bulasiyor ucundan kiyisindan..Gercek sevmelerin sonu hep husrandir belkide husran oldugu icin SEVMEK vardir..Bittigini dusundugumuz seyler aslinda hic bitmemistir belki yasadiklarimiz ayriliklarimiz yada her ne ise olan o yuzden bittigini dusundurdugu icin bittigine inanmamizi sagliyordur..Ama bir gun bir yerlerde o ince sizi hep sizlar..Tabiki seven gercek anlamiyla sevmisse aksi taktirde bitti kelimesini kullanmanin anlami yoktur cunku olmayan birseyin bitiside zaten olmaz..

Yoruma guzel yorum ile karsilik verdigin icin ben tesekkur ederim..

Sevgiler...

SmileSmileSmile
Ara
..TuuCe..
güselmiss..
saol=)
Ara
Yorgun Yürek
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevilme ihtiyacinin once kendinden vererek karsilanmasi gerek..
Sevilmek ister insan, butun sevmeleri biriktirir gunu geldiginde sevileceginden emin olduguna inanarak (tam tersi de olabilir, sevilmese de) sunar...

Onemli olan sevdigini bildirmektir..
Onun kadar sevmek biriktirmemistir belki sevilen, doz, miktar onemli degildir burada, onemli olan sevildigini bilmektir...
Ama illa ki bilinmelidir..Bu yuzden sevmek bencillige bulasiyor ucundan kiyisindan..Gercek sevmelerin sonu hep husrandir belkide husran oldugu icin SEVMEK vardir..Bittigini dusundugumuz seyler aslinda hic bitmemistir belki yasadiklarimiz ayriliklarimiz yada her ne ise olan o yuzden bittigini dusundurdugu icin bittigine inanmamizi sagliyordur..Ama bir gun bir yerlerde o ince sizi hep sizlar..Tabiki seven gercek anlamiyla sevmisse aksi taktirde bitti kelimesini kullanmanin anlami yoktur cunku olmayan birseyin bitiside zaten olmaz..

Yoruma guzel yorum ile karsilik verdigin icin ben tesekkur ederim..

Sevgiler...

SmileSmileSmile

evet canım çok doğru ama bütün sevgini o kişiye verdiysen eğer ölümüne sevdiysen eğer sonraa da seni bırakıp çekip gittiyse eğer peki bunun adı nedir SEVMEK mi?

peki hüsran ona ne demeli canım o başlı başına başka bişi,
senin dediğin gibi belkide .Sevmek o dur...

peki SEVMEK bundan sonra nedir başka birini gerçekten sevmek olur mu? bundan sonra onu ben artık bilemiyorum ha belki olur belki olmaz bence o hiç belli olmaz canım....

tekrar sana tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum canım o güzel yorumun için
sevgiyle kal bir ömür boyunca Smile
Ara
Yorgun Yürek
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güselmiss..
saol=)
tuğçeciğim ben tşk ederim....sen de saol canım
Ara
K€$K!NßI¢@K
BİR_YAÄžMURDA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet canım çok doğru ama bütün sevgini o kişiye verdiysen eğer ölümüne sevdiysen eğer sonraa da seni bırakıp çekip gittiyse eğer peki bunun adı nedir SEVMEK mi?

peki hüsran ona ne demeli canım o başlı başına başka bişi,
senin dediğin gibi belkide .Sevmek o dur...

peki SEVMEK bundan sonra nedir başka birini gerçekten sevmek olur mu? bundan sonra onu ben artık bilemiyorum ha belki olur belki olmaz bence o hiç belli olmaz canım....

tekrar sana tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum canım o güzel yorumun için
sevgiyle kal bir ömür boyunca Smile
SEVMEK, sevgiliyi bir beyaz güvercin gibi avuclarına alip oksamak ve yuregine bastirip korumaktir..Ama sevgiliyi daha guzel ufuklar bekliyorsa onu salivermektir...

Onun, ucsuz bucaksiz gokyuzunde kanat cirpislarindan sonsuz haz duymaktir.. Onun kendisinden uzaklasmasina uzulmek degil gercege ucmasina, hakikate yaklasmasina sevinmektir...
Beni birakip nereye gidiyorsun..¿? demek degil, gittigin yerlerde dualarimla seni koruyacagim diyebilmektir..Iste gercek SEVMEK budur ama bunu diyebilecek yurek ne kadar var bilmiyorum..Dedim ya Sevgiye bir yerlerden bencillik karisiyor iste o zaman karsilik olmayinca yada bir yerde sona erince saf sevgide rol degistiriyor..

Olumune sevipde birakilmak cok aci insanin dunyasi o anda basina yikiliyor sende haklisin en iyisi ben burda susayim..Dileklerin icin tsk ederim..
Bundan sonraki sevgilerinin husrana donusmemesi temennisi ile...

SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni sevmek:(( EyLuLce 19 807 04-12-2022, Saat: 08:43 AM
Son Yorum: wildfang
  SeVMeK.. __KaRaBaSaN__ 2 525 04-10-2022, Saat: 11:36 PM
  sevmek bu olsa gerek... CReATuRE 7 995 04-05-2022, Saat: 02:07 PM
  sevmek loveangel 5 528 04-01-2022, Saat: 07:13 PM