:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FıKRa GiBi GeRÇeK OLaY!
By LaNeTh
İzmir'de yaşanmış bir olay bir sürücü yolda seyir halindeyken 15-16 yaşlarında bir kız çocuğu arabanın önüne atlıyor sürücü kız çocuğunu apar topar hastaneye götürüyor kızın sağlık durumunu öğrenmek için bekliyor hastahanede doktor acil den çıkıyor sürücüye kızında bebeğinde sağlık durumu iyi diyor sürücü şaşırıyor nasıl yani doktor bey ne bebeği ? kız hamile diyor 15-16 yaşlarındaki kız çocuğu hamile neyse kızın yakınları hastahaneye geliyor kız çocuğun ona çarpan sürücüden olduğunu söylüyor ailesine ve kendisine araba çarpmadığını sürücünün onu dövdüğünü söylüyor sürücüsü ise hayır ben yolda seyir halindeyken birden arabanın önüne atladı ona çarptım ve hastahaneye getirdim benim onunla hiç bir ilgim yoktur inandıramıyor DNA testi yapılmasını istiyor dokta mahsum bakışlarla dna testi yapın diyor DNA testi yapılıyor sürücü ile bir ilgisi olmadığı ortaya çıkıyor.Doktor sürücüye diyorki zaten ben anlamıştım senden olmadığını zatende olmaz Sürücü nasıl yani anlamadım diyor Doktora...Doktorda sen doğuştan kısırsın DNA testinde yağtığım muane sonucu bunu gösteriyor.Sürücü şaşırıyor nasıl yani ya benim 3 tane çocuğum var diyor.Sürücü doktora tekrar muane oluyor ve kısır olduğuna ait bir rapor alıyor ve gidiyor karısını boşuyor.Karısı ise itiraf ediyor en yakın arkadaşından yaptım çocukları sen üzülme diye Smile (Ağlarmısın gülermisin)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  nisan yağmru fıkra fıkra die başımın etini yedin al sana fıkra :) d€n!z kısı 1 428 04-13-2022, Saat: 05:00 PM
Son Yorum: wildfang
  Acı Ama Gerçek (koptum mutlaka okuyun) PCKoPaT 11 1,066 04-11-2022, Saat: 12:28 AM
  senin ki gibi inek deqil Rüya Güzeli 1 381 04-09-2022, Saat: 05:05 PM
  süper bır fıkra! __Gül gÜzEl!__ 3 372 04-08-2022, Saat: 09:45 PM
  Fıkra gibi ama gerçek :D :D MaNeSiA 19 1,509 06-29-2011, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:07 PM