:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ohaaa derm başka bişe demem modaya bakarmısınz yaaa :@
HiqhVolume
14 yaşındaki hamile genç kız sınıfındaki kendisi gibi bebek bekleyen 4 öğrenciye tavsiyeler veriyor. Genç kızın itirafı ise düşündürücü: ‘Hamilelik moda oldu!’ Avrupa’da genç kızlar arasındaki en yüksek hamilelik oranına sahip ülke konumundaki İngiltere’de bir lisede okuyan Kizzy Neal, 13 yaşındaki erkek arkadaşıyla ilk kez :-):-):-):-) yaptıktan sonra hamile kaldığını belirtti. Neal’in açıklamaları İngiltere’de şok etkisi yarattı.
‘Daliy Mail’ gazetesine konuşan genç kız aynı sınıfta okuduğu dört kız arkadaşının da yılbaşından sonra hamile kaldığını belirtirken gençler arasındaki yeni trendin hamile kalmak olduğunu söyledi.
Neal sözlerine şöyle devam etti:’Karnımın şiştiğini gören kız arkadaşlarım bana bakıp bebek istediklerini söyledi. O günün üzerinden 3 hafta geçmeden bana gelip hamile olduklarını ve ne yapmaları gerektiğini bilmediklerini söylediler. Artık hamile kalmak gençler arasında moda oldu’.
Ailesinin kendisini desteklediğini söyleyen Neal bu konuda şanslı olduğunu da sözlerine ekledi
Ara
HiqhVolume
allm modaya bak yaa :S
Ara
ѕqρα кJмя
kötüye gidiorz Confused
Ara
mhanyaxx
Moda ya ßak görende Yeni Araßa Çıktı Sanar...

PAylaşım için teşekkürler...
Ara
HiqhVolume
yaaa insan düşndkçe kötü oluooo
sn kendn daha çocksn bide çock dorucn aman yaaa :S ne insnlar var
Ara
AfrâsyâB
çocuk diyosun ama neler yapıyo onuda düşünmek lazım
Ara
blue_belial
Bence cok dogal bısey bu, sızcede dogal olmalı.
cunku ben hayatımda ıngılızler ve yahudıler kadar SEREFSIZ ve ONURSUZ bır tek mıllet daha gormus degılım...
anne babalarıyla ve kardeslerıyle dahı ılıskıye gıren bu sapık mılletten hersey beklerım ben...
cok normal cook...
desertrose
arkadaşlar bu ingilizleri çok iyi tanırım çocuğundan yaşlısına kadar sex hastalarıdır dişileri yani anlicanız Big Grin türk erkekleri olmazsa olmazlarındandırWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  titanicin batmasının başka bir sebebi nry8 1 487 08-30-2008, Saat: 02:47 AM
Son Yorum: mor cadı@ XD
  "Muhteşem elektrik görüntüleri" diyorum ve başka bişi demiyorum pizdatavoyemami 4 652 10-14-2007, Saat: 06:40 PM
Son Yorum: dengesiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:18 AM