:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eski sevgili
chatlaq
NASIl ayrıldığımızada bağlı eğer gerçekten sevdiğine çok inansaydım ederdim ama eğer bni çok üzdüyse kpak bi cvp verir giderdim heralde :o
Ara
elaaa15
ben kesinlikle dönerim beni aldattıysada aldatmadıysada çok kötü sözler söylemiş olsada döniyimki bana yaptıklarının acısını tek tek ondan çıkartıyım e sinirimi alıncada ayrılırım artık eğer aldattıysa daha çok acı çektiririmBig Grin
Ara
AfrâsyâB
ne kadar çok cani varmış yaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Gulguzeliii
kesınlıkle donmem bıtmısse zaten cok buyuk bı sebep vardırkı bıtmıstır bunun ıcın hayatta kı oda benım karsıma cıkıp bu sozu soyleme cesaretıne bulamaz ona bu ımkanı sunmam gıden gıtmıstır gıttıgı gun bıtmıstır bence....
BeLaLiiM
eski sevgilimi hala seviyorum ama yeniden dönmek isterse asla kabul etmemona bu sansi sonucta vermistim.. sevsemde kabul etmem..
Ara
şeker kı@ss
bnce ayrılma sebebimize bağlı
Ara
speedy_girl
s€V!yOsAm DuRuMa BaÄžlI Smile
Ara
HIÇKIRIK
eğr beni geçekten seviyosa dönerim ama sevmiyosa kapı oradaBig GrinBig GrinBig Grin
siz şidi seni sevdiğini nerden anlıcaksınız diceksiniz seven insan anlar bunuSmileSmile
Ara
Resimler&Hayaller
Arada bi sevgi varsa zaten öyle yada böyle kalpler birbirine kavuşur.Büyük konusmamak lazım...Sevgiler...
Ara
Tomurcuk
Benden uzak Allaha yakın olsun Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eski çıktığınızdan duymak istemediğiniz en acı söz ne olurdu_? Rüya Güzeli 25 1,383 04-09-2022, Saat: 11:10 PM
Son Yorum: wildfang
  Eski sevgilinizin aklınızda kalan tek sözü... lover 88 4,308 04-05-2022, Saat: 02:37 AM
Son Yorum: wildfang
  Eski Türk Filmlerinden En Beğendiğin Sözler.... CaNaT 10 1,016 06-28-2010, Saat: 11:59 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  kanka mı sevgili mi? sunurk 11 782 07-26-2009, Saat: 01:21 PM
Son Yorum: nazarboncuqu
  Eski (A$KINIZ)in iSmini CoCuqunuza Koyarmıydınız? chuLsuzz péri! 18 1,320 04-23-2009, Saat: 11:02 PM
Son Yorum: Aşk_Bu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:34 PM