:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
turkish şoför :D
!!naz!!
ne söferr beeahh!!! eıı paylsım dostum...Big Grin
Ara
rocker_nergiz
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arabeskçiyim çok pis uğraşırım siz kibirlisiniz kızım Big GrinTongueSmile
gokhan ugrasamsıın herseyle yenerız abı sızı es gecc sen hıcc ugrasma rock-cılarla Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
heyyyyyyyy man saol yorum için Big GrinTongueSmileWink
Ara
AfrâsyâB
rockçıları sol cebime koyarım tekrar oradan çıkartırım Big Grin
Ara
!!naz!!
hadı be nahh cıkartırsınn ben senı cebıme bıle koymam n laaaBig GrinBig Grin laf yok rock cılaraa Big Grin
Ara
rocker_nergiz
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rockçıları sol cebime koyarım tekrar oradan çıkartırım Big Grin
cıkss o cok ıste gokhan rock dunyada yapılan en ılk muzıktır rock warken daha arabeskın a-sı yoktuu gokhancım ondan hıcc ugrasma Smile
Ara
!!naz!!
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cıkss o cok ıste gokhan rock dunyada yapılan en ılk muzıktır rock warken daha arabeskın a-sı yoktuu gokhancım ondan hıcc ugrasma Smile

aynen katılyorumm...Big Grin
Ara
AfrâsyâB
kızım hepsi mehterandan çıkma biraz öğrenin be nazmısın nesin daha 15 yaşındasın ağzını bozma o ağzın dursun tmm canım....
Ara
!!naz!!
cok komıskınn ben formu dolduruken hepsını atım yasım 15 degıl dogru konuss tmm mı dostumm:Big Grin
Ara
rocker_nergiz
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kızım hepsi mehterandan çıkma biraz öğrenin be nazmısın nesin daha 15 yaşındasın ağzını bozma o ağzın dursun tmm canım....
bak eger satanızımle ugrasanları dıyosan onlar baska onları kısılıgını kaybetmıss ya gokhan en aından ıbrahım tatlıses gıbı pkk yı destekleen ahsahlık erıfler yokhh gokhancımm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Usta Şoför €BeRimSin 1 420 04-12-2022, Saat: 06:36 PM
Son Yorum: wildfang
  Turkish Filmler €BeRimSin 9 790 06-03-2009, Saat: 05:45 PM
Son Yorum: 'Belinay'
  süslü şoför :D AfrâsyâB 15 1,111 10-21-2008, Saat: 08:45 PM
Son Yorum: sıla
  Bayanlardan şöför olursa :D:D CReATuRE 5 563 07-20-2008, Saat: 06:42 PM
Son Yorum: Seyduna
  Kısır Şoför & İmamlar AfrâsyâB 16 825 06-11-2008, Saat: 01:46 PM