:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
otobüste yer vermemek için ne yaparsınız?
HiqhVolume
vla otoabste yer vermemek için bnmezdm otobüse bnncede ye vermk zornda kalıorm
teyzzelr gözleryle yiyiolr yoksa Big Grin Tongue
Ara
BiRiciGim
Ben Ver Verim Herzaman.
Ara
mhanyaxx
yorgun oldugum zaman vermem Big Grin
Ara
ebru
bende yer verirdim onları öle ayakta görmek içimi huzursuz eder ilerde bizde yaşlanacağız ve bizede öyle yapanlar olursa.....
Ara
..htce..
vala o yaşlıya bağlı tatlı,tonton briyse yer veririmmmSmile
Ara
Foreverdie
güzel bi cıtır görürsem yer veriyorum yoksa dısarı bakarmış gibi yapıyom Big Grin
Ara
chatlaq
Tabiki de bende veririm hmen ayakta durmaktada zorlanır onlar bigün bnde yaşlanıcam ve ßende o zmnlar zorlanıcam ve oturmak isticem tabiki zten otobüslerde yazıo yaşlılara yer verirniz die...Tongue
Ara
AfrâsyâB
Foreverdie Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzel bi cıtır görürsem yer veriyorum yoksa dısarı bakarmış gibi yapıyom Big Grin
sen yaşlanınca gençlerde çıtırlara yer verir sende biz gençken utanma vardı dersin Confusedirit:
Ara
muzuruMuzur
bendee oturmamBig Grin oturuyosamda yer veririm illakii vermıceksın dıosanızz surattımı adarm sinirli gibi eheheheBig Grin

Ara
ÐŽeşaren
Cok şükür öyle bir sorunum yok (: ..

Ama eğer benden yaşlı birisi ayakta kalmışsa yer veririm tabi Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Onu Sevdiğini Söylemek Için Yalnizca Bir Saatin Kalsaydi?? CeYDa HaNDe KeSiM 77 2,996 04-14-2022, Saat: 08:22 PM
Son Yorum: wildfang
  14 şubat Senin Için.... PrinceSs 21 1,040 04-11-2022, Saat: 09:57 AM
  PeriKIZI35'in adını bulmak için kaç saat uğraştınız? PrinceSs 21 911 04-09-2022, Saat: 10:31 PM
  Tanımadığınız Numaradan "Pencereden bak" diye bir Mesaj Gelse ne Yaparsınız ? ÐŽeşaren 13 906 07-28-2009, Saat: 11:33 PM
Son Yorum: KuArİzMaTiK
  Monoton 1 iLiskiniz varsa Ne Yaparsınız ? My_LiFe 4 465 05-24-2009, Saat: 04:43 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 04:08 AM