:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stadda olacak son olay budur :D
AfrâsyâB
geçen hafta KOCAELİSPORUN boluspor ile oynadığı maçta kapalıdaki yerimi aldım herzamanki gibi maç işte oynanıyo taraftar müthiş oyunda zevkli bende kapalının en arkalarındayım bi gol kaçtı o gol kaçar mı be dedim o topa böyle vursana diye ayağımı bi salladım sonra aklıma geldi bağlamadım ayakkabımı ayakkabımın uçtuğunu gördüm en ön sıralardaki adamın sırtına geldi:yikildim::yikildim: adam noluyo lan diye bi döndü yerdeki ayakkabımı gördü abi be atsana işte öyle oldu böyle oldu yapma abi affet abi falan dedik olay kızışmadan bitti abi ayakkabımı geri atarken şu akıllıca lafı dedi ayakkabına sahip çık birader sende dedi ben ondan sonra yığıldım oraya gülmekten ulan çok rezil olmuştum ama yarıda bıraktım gittim maçı SadSad :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::kop::kop::kop::kop:bu hafta sonu bağlayıp gidicem :yikildim::yikildim::kop:
Ara
AfrâsyâB
salak salak diye alay etmek yok ama Big GrinTongueSmileWink
Ara
mhanyaxx
mnuaghahahaha muaha haha başka bişi yok sadece zuahaha Big Grin
Ara
AfrâsyâB
ulayn oradaki herkes maçı bırakı senin gibi güldü işte ama ne rezil oldum kaçtım maçtan Big Grin
Ara
mhanyaxx
bende öle olsam ben de kaçardım herhalde Smile
Ara
AfrâsyâB
elalem maçı bıraktı kaçan pozisyondan sonra bakıyolar bidaha fırlatcakmı diye ulayn keyfimden mi fırlatıyom Big Grin aynen hemen topuk öyle olaylardan sonra Big GrinTongue
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim:bencede ayakkabına sahip çık:yikildim:
Ara
AfrâsyâB
çok iyi bir ders oldu o abiyi bu hafta görürsem yanına oturcam fırlarsa falan ona gelmesin Big GrinTongueSmileWink
Ara
Rüya Güzeli
demek ki ii futßoL oynuosun ßaksana ayakkaßı ßiLe ayaqındayken uçmuşş Big Grin ßundan utanmamaLı qurur duymaLısın we şöyLe demeLisin ßak qördünmü ayaqımdaki ayakkaßı ßiLe dayanamadım nsL wuruyorum ama Big GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
onu diyimde linç ediliyim orada dimi Big Grin kocaelisporun alt yapısındayım zatende orada kral olsa kaçardı o olayda Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ibrett verici bi olay soyle 7 1,421 04-11-2022, Saat: 06:40 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir gün 24 değil 25 saat olacak! vetch__ 3 1,045 03-20-2010, Saat: 03:05 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Kayseride polis kayıtlarına geçen gerçek bi olay Qetesh 3 759 06-15-2007, Saat: 11:17 PM
Son Yorum: HaLLeDeRiZ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:03 PM