:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aLLahım bi daha yapmıcam ouff resiLLik
adyge55
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İşte diplomanBig GrinYanlız ortaklığımız var yani tamamen duygusalBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ortak banada bi mahkumiyet belgesi verde en azından durumu kurtaralım sonra yargıç adam kayırmış demesinler Big Grin
Ara
YARGIÇ
Ben ünv.rektörüyümBig GrinAltta imzada yazıyo yaBig Grin
Ara
YARGIÇ
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ortak banada bi mahkumiyet belgesi verde en azından durumu kurtaralım sonra yargıç adam kayırmış demesinler Big Grin

Ortak hesaptaki paraları uygun bi yere gönderelim önceBig Grin
Ara
adyge55
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben ünv.rektörüyümBig GrinAltta imzada yazıyo yaBig Grin

ne güzel ortak hem yargıç hem ünv.rektorü herkes nasip olmaz kıymetini bil Big Grin
Ara
adyge55
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ortak hesaptaki paraları uygun bi yere gönderelim önceBig Grin

olur ortak gönderelim o iş kolay bankalar bizden yani Big Grin
Ara
YARGIÇ
Neyse bana müsade ortak sen parasal işleri halletBig GrinBen biraz işlerime bakayımBig GrinMalum daha çok para lazımBig Grin
Ara
adyge55
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neyse bana müsade ortak sen parasal işleri halletBig GrinBen biraz işlerime bakayımBig GrinMalum daha çok para lazımBig Grin

tamam ortak para işini sen merak etme hallederis sana kolay gelsin
Ara
Rüya Güzeli
64309027in0.jpg

:yikildim: hadiyin eywaLLah ßn dipLomamı aLdım yha qidiyorum
Ara
adyge55
tabi diploma geldi konu bitti demi Big Grin
Ara
Gulguzeliii
kıyamam ya dıkkat et canım benım bıdaha yakalanma..benım ıcın sorun olmuyodu atolye sorumlusu oldugum ıcın anahtar vardı spor gıyınce sıraya ınmıyoduk aa o gunler gledı aklıma esram ya...SmileSmileneyse gecmıs olsun bıdaha olmaması dılegımleSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Daha dumur olmadım ama .. ask_sehidi 17 3,058 04-18-2011, Saat: 02:27 PM
Son Yorum: ask_sehidi
  bi daha iiLik yapmııcam ! xD PesmisT GirL 17 1,559 05-30-2008, Saat: 07:22 PM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 05:21 PM