:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bni hiç bu haLde qörmediniz
iLLeth.!
Allah kimseyi açlıkla terbiye etmesin...:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
RAMSES
çok tatlı çıkmıssın
Ara
Rüya Güzeli
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni senden ii bilemem orası doğru ama ben gözlerimin gördüğüne inanarım gzlerimde güzel olduğunu söylüyor unutmayalımki gözler yalan söylemez bence gel sen bu inadından vazgeç boşa parmaklarını yorma Big Grin
saqoL aßi ßni düşündüqün için Big Grin o snn qörüşün ßnm qörüşüme qöre qüseL deqiLim
Ara
Rüya Güzeli
:: CiMCiMe :: Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ayy çok şekersin canım ya Smile

Yüzünden gülücükler eksik olmasın..
SmileSmile tşk ederim cnm amin snnde
Ara
Rüya Güzeli
ORÇUN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:baayaa eskı resımler heralde dogrumu rüya guzeli ...
Big Grin e herhaLde ßekßekLik çocukLuk resimLerim
Ara
Rüya Güzeli
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amanınn sen nasıl bi yaratıksınn böleee abisinnn bitanesiiii gülüüüü janısı...SmileSmile
kardeşimsin diye demiyorumm sen bi insanın hayatına girabililicek en güzel felaketsinnn janısıııı....SmileSmile
seni çok özledim ama yoksunnn be yaaaa....SadSad
saqoL aßim ßnm snde çok ii niyetLii insan canLısı ßirisin Smile

ßnde sni çokk ama çokk özLedim inş. ßu hafta sonu ßuLuşurus Confusedmiley13: asıL sn oLmuyosun ßn ßu 2 qün yoktum o zmn qeLmişin Sad
Ara
Rüya Güzeli
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah kimseyi açlıkla terbiye etmesin...:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Big GrinBig Grin aminnnn
Ara
Rüya Güzeli
RAMSES Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok tatlı çıkmıssın
tşk ederim Smile küçükken fotojenikmişim Big Grin
Ara
AfrâsyâB
fotoğraf sahiplerinin fotoğrafların kaldırılmasını istediği için kaldırılmıştır.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  O sarhoşken cam açtı o kim işde sarhoş halde fotolar Rüya Güzeli 35 2,396 06-25-2007, Saat: 05:32 PM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:05 AM