:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"benim Yüregimdeki Sevgi Ev Sahibi,otel Degil"
ÇiLeK
38on9.png

Etrafıma dönüp bakmaya korkuyorum artık korkuyorum çünkü etrafda sahte sevgiler o kadar çok ki!!!
Bi gün bi bakıyorum beni severken yarın bi başkasını sevebiliyo anlamsız yalan herşey işte....
İnsanlar artık sevgileri bile yalana çevirmiş korkuyorum etrafıma bakıp bunları görmeye yüregim taşıyamıyo bu yalanları sizce seni seviyorum kelimesi bukadar basitmi olmalı?

Bence bu kadar basit degil?eger seviyorsa sonuna kadar gidersin mücadele edersin sevmiyosan zaten o yola hiç çıkmamalısın sanırım bazı kişiler seni seviyorum derken karşısındakinin bi duygusunun oldugunu unutuyo yada onun kalbi gerçek sevgiyi bilmiyoo

Benim yüregim sahte sevgilere otellik yapmadı benim yüregim ev sabihi bi otellden öbürüne geçmedi evim belli benim yüregimde....
Benim yüregimde sahte insanlara sahte seni seviyorumlara yer yok belkide benim hayatımdakiler bukadar özel çünkü onlarıda kalbi ev sahibi....sevgi küçük gibidir ama o sevgi öyle büyür ki yüreklerde yüregin o sevgiyle dolar gözlerindeki ışık hereşyi aydınlatmaya yeter...benim yüregim ev sahibi ....

Otel olan yürekler siz sevgi nedir bilirmisiniz ki* seni seviyorum dersiniz sizin çok basit bi kelimedir bu çünkü sizin yüreginiz gelenide geçenide içeri alır sonra başka bi otelde başka sevgileri alır......
Etrafıma bakamam çünkü yüregim acır bu sahte sevgilerin arasında...siz otel olan yüreklerinizde sahte seni seviyorumları yaşayın karanlık yüreklerde....

Evsahibi olan yürekler etrafda az ki bu yüreklerden bu yürek seni seviyorum derken zorlanır ve tek bi sevgi barıdırır içinde içi o sevgiyle doludur o sevgi yüreginin ışıgıdırr....

"Sizler kalpleriniz otel olmasın,kalpleriniz ev sahibi olsun ki yüreginiz ışı sevgi olsun belki yürek acır ev sahibiyken ama o ışık hep ısıtır insanı SENİ SEVİYORUM sevgi bu kadar basit olmasın hayatta en dogru seçimi yapın sizin yüreginiz en güzel sevgi yaşasın seni seviyorum demesenizde sevginiz en büyük hazine ama unutmayın sadece gerçek sevgii......

Bugün bi başkasını seviyorum yarın başkasını böyle olmasın kalpleriniz otel olmasın ev sahibi olsun....

"Sahte sevgilere yer yok benim yüregimde benim yüregimde taşıdıgım sevgi ÖZEL ve GERÇEK"

ÇiLeK

(Anlamasını bileneeee)
Ara
ÐŽeşaren
"Sahte sevgilere yer yok benim yüregimde benim yüregimde taşıdıgım sevgi ÖZEL ve GERÇEK"

anlamasini bilene ..Cok güzel bir yaziydi Biricigim ..
Yüregine saglik ..Sevgiyle Kal ..
Ara
ÇiLeK
Sagol biricikimm begenmene sevindim biricigimm....
ANLAMASINI BİLENEE......
Sevgiyle kal........
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir kalemin ucundan sevgi dilenemem.. Seyduna 5 483 04-14-2022, Saat: 08:57 AM
Son Yorum: wildfang
  **Duy Diye Değil** MasaL_perisi 14 668 04-13-2022, Saat: 07:16 PM
  Sevmeye Engel Değil Mesafeler....(s&s) >As!_M€L€q< 18 793 04-13-2022, Saat: 11:01 AM
  VedaLarım değiL...ELveda!!! €BeRimSin 8 440 04-13-2022, Saat: 06:16 AM
  Sen Yüreğimdeki Yanginimsin !!! ROSE 5 459 04-13-2022, Saat: 04:32 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 08:23 PM