:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yine aynı satırLara vur beni
EndLess
Yine aynı satırLara vur ßeni,sabahın yok saatine vur hadi serseri.Rüzgara sor ßeni,yaprakLara.Sonbaharın doLsun,ßen kendimi $ehrin ßo$ sokakLarına vurdum ßir hayaL kurdum haLa aynı yerdeyim ve ßir sen yoksun kabßoLdum,haykırıyorum duyuyor musun ? Emanetim oLsun gözLerinde ya$ ve gözün arkada kaLmaz değmez zaten hiçßir$et unutuLmu$sa uğruna döküLen ya$Lar yağmura dönsün üstüne yağsın,ßu kaLem yazsın,deydiği her yer yansın ! KüLLeri sakLa hatıram oLsun ve unutma ßirgün çıkarda geLir fırtınayLa dönerim.Anme ßeni mecßurum.Sen kendine yan ßen eLßet gidecek ßir yoL ßuLurum.Uğruna sava$ıLacak Çok $ey var,ßir resim var ezßerimde unutuLmaz hatıraLar.Sen yanımda oLmasan da, ßen seninLe kaç kere öLdüm $aidim oLsun ßu satırLar.ßirgün yeniden doğarım,yürürüm aynı yoLLarı.FarkLı ßir Sahne,farkLı oyuncuLarLa ßir roL ßuLur oynarım Sen ''figuran ßiLe oLamazsın.'' Unut ßeni ßeßeğim Dönme sakın...

Daha kaÇ yaLana ortak oLmam gerek sence ya da ne kadar suçLu ßakı$LarLa insanLara ßakmaLıyım ? Ardına ßiLe ßakmadan her$eyi ßir kaLemde çizmek en koLayıydı sana kaLırsa.Gözümde ßüyük ßir değerin vardı onu da son anda küçük eLLerinLe sen yıktın, geriye kaLanLarı ise ßütün çıpLakLığı iLe ßu dizeLere vuruyorum...

Yazdım kahpeLiğin kitaßına ßir sayfa daha oraLara ßiLe değmezsin güzeLim,ßaba ßir özür ßorcun vardı siLdim ''hadi çek-git.'' dememe gerek yok.ßiLirim yüzsüzsün zaten geri döneceksin.ßen ßöyLe değiLdim sen ßeni mağfettin desin hadi ßiri ßana göstersin.MühürLenmi$ kaLßime değemedi ßiLe ate$in gözümde ßir et parçasından öte gidemediLer o sahte sözcükLer.Ağzına yakı$mıyor sen sus yeteri kadar sahte oyunLarı oynattın zaten mutLu musun ßak ßen yokum artık,mutLu musun ßak geri adım attık.PsikoLojin mi ßozuk hadi yakLa$ nefesimi payLa$ ßen sıradan arkada$ engeLLeri a$mana yardım etmek için eLimi uzattım,sigaramı payLa$tım hataLıyım dostLarımın canınıda yaktın ardından ipLeri saLdım mutLu musun sana son kez söyLüyorum hadi söyLe ?
KahpeLiğin kitaßını yazmı$sın ßense haLa iLk satırLarındayım aL ßeni de yaz her satırına kitaßının artık senden kahpe ßirisi var ßu kaLßi fethetmek seni zorLar feth oLan hiçLere ßu satırLar her$ey yap-ßoz hayatım dram sana ağırım ßen 250 gram.ßugünüm yok dünü sorsan geçmi$ yarına ßaktım çok uzakta yok oLan dü$Lerden geriye kaLanLar ßiLmem nerde tuzakta ''üstüme oynanacak hangi oyunLar sırada ki geLsin gitsin öyLe ßir siLgi verin ßana dünü geçmi$i her$eyi siLsin...
Ara
:: CiMCiMe ::
ßaktım çok uzakta yok oLan dü$Lerden geriye kaLanLar ßiLmem nerde tuzakta ''üstüme oynanacak hangi oyunLar sırada ki geLsin gitsin öyLe ßir siLgi verin ßana dünü geçmi$i her$eyi siLsin...

Harika..Teşekkürler..

Ara
EndLess
begendıgıne sevındım yaprak
Ara
rocker_nergiz
Daha kaÇ yaLana ortak oLmam gerek sence ya da ne kadar suçLu ßakı$LarLa insanLara ßakmaLıyım ? Ardına ßiLe ßakmadan her$eyi ßir kaLemde çizmek en koLayıydı sana kaLırsa.Gözümde ßüyük ßir değerin vardı onu da son anda küçük eLLerinLe sen yıktın, geriye kaLanLarı ise ßütün çıpLakLığı iLe ßu dizeLere vuruyorum...

bu kadar kolay galiba çekip gitmek
onların dılınde
tesekkurler kartalımm
Ara
Qetesh
Vayy serserime bak heleSmile

Güzeldi valla, yüreğine sağlık ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,970 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,567 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 314 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 624 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  (Yine YokSun) €BeRimSin 3 373 04-09-2022, Saat: 06:58 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 04:15 PM