:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben kötüyüm,karanlığım,çirkinim
ÇiLeK
khjkg0fwya3jb3.jpg

Benim yanımda gezemezsin sen!.. Acılarım bol gelir, sevincim sevincini tutamaz. İçinden bir gemi kalkmaz bana doğru. Sakın başka bir şey getirme aklına olmaz. Kötüyüm, karanlığım, çirkinim...
Ama yabancı değilim. Özüm sözümde bir, seninle samimiyetten uzakta da olamaz. Benim yanımda gezemezsin sen, çünkü ben bir numara büyüğüm sana. Sen gerçek sevgiyi yaşamamışsın. Rüyaların gerçek olmamış, senin gerçeklerin hep rüya sığlığında boğulmuş. senin derinliklere gitme özlemin aslında derinliği olan bir hayat yaşama açlığından kaynaklanırken sen çok sığ ben çok derin... Benim yanımda gezemezsin sen...
BEN SENİN DOSTUN OLAMAM, BEN SENİN ARKADAŞIN HİÇ OLAMAM! HAYATIMA KİMSE ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK GİREMEZ VE ÇIKAMAZ! BEN BAŞLATIRIM BEN BİTİRİRİM!
Benim yanımda gezemezsin sen! Sakın başka bir şey getirme aklına olmaz.. Kötüyüm, karanlığım, çirkinim!
Ama damlayanlara çağlarım. Bir adıma koşarım.. benim için neydin ne oldun? Özne olarak cümleme giren gizli özne kalır. Sıfat, zamir ya da edat olamaz! Benim cümlelerim düzdür yalındır, seninle cümleler devrik olur. En büyük cellat zamandır. Zaman gösterecek neyin ne olduğunu! Gidenlerin yerlerinin dolmayacağını..
Ama unutmadan sen benim yanımda gezemezsin!
Ben kötüyüm, karanlığım, çirkinim!...

(ALINTIDIR)
Ara
:: CiMCiMe ::
BEN SENİN DOSTUN OLAMAM, BEN SENİN ARKADAŞIN HİÇ OLAMAM! HAYATIMA KİMSE ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK GİREMEZ VE ÇIKAMAZ! BEN BAŞLATIRIM BEN BİTİRİRİM! Wink

Teşekkürler..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün KederLiyim , Kötüyüm Bugün. . . BiRiciGim 2 361 05-16-2008, Saat: 09:25 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  biliorm kaprisliyim,çekilmiorm belkide çirkinim MaNeSiA 6 453 01-27-2008, Saat: 07:06 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 01:58 AM