:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DüsLerin ÖyLe Narinki ; Sahip Cık !.
ÇiLeK
Bu KimsesizLik Degil.. Bunun Adı Yok.. TarihseL Bir Sürec İcerisinde CogaLan Ve Artık CogaLmasına BiLe İzin VeriLmeyen Yanık CümLeLer.. BagLar Arası Bir YoLcuLukta Yürekten Yürege İtinayLa KaraLanmıs Birkac AnLam..

İki YoL Vardı..

Cok SesLi Bir Müzik..

AmacLar Saptı..
EsyaLardaki DiLsizLigin DiLe GeLdigi Bir Anda Ve "Bir Hice DönüstürüLdügünü" Görünce Ayak SesLerimin , İLk Defa Kocaman Bir Parca Kopup Gitti..
AnLatmaya CaLısmanın NafiLe OLdugu Bir Gecis Anında Farkettim Her Seyi.. Bu ÖyLe Bir Seymis ki ; Deger VerdikLerinizin PayLasmaya Yüz Verdiginiz , Kimi Zaman Dokundugunuz , Özen Gösterdiginiz Herhangi An'ın GözLerinize ALdırmadan Damar YoLunuzdan Kendisini , Tüm Güc Ondaymıscasına Cekmesi Gibi.. DuyguLar.. Savruk Ve Kırıcı..

Sene Hesabı Yapmadan Ve BosLugun CöpLügüne Adım Daha FazLa Karısmadan Gidiyorum.. BeLki BöyLe Bir AcıkLama Gereksiz Düsecek , BeLki SözLer , SözLerim , Buraya Düsen CümLeLerim Yetmeyecek ; Yine de OLan Biten , Yitip Giden Her Seye Ragmen "Sevgi'm" Önünde EgiLiyorum.. Sen OLmasaydın HaLa Koyu Kahverengi GözLerLe Etrafı Bu DenLi İyimser Ve Bu DenLi İcten Göremeyecektim..
Cok AgLadım.. Simdi de AgLıyorum..
En Cok İncindigim Andan Bu Yana Yasadıgım Ve KimsesizLigimde Dahi SöyLeyemedigim , AsLında Haykıramadıgım , Yanı Basımda..
SiirLerim Vardı..
Her Ne OLursa OLsun Bir Kavgam Vardı..
Ama Ben Hic Kavga Etmeyi Sevemedim Bu Hayat'ta. Varsa Yoksa , SoL Yanımda Duran Ben'in , ÖrseLenmis BiLe OLsa Yanında DurabiLmesini İstedim.. ÖyLe Büyük ArzuLarım da OLmadı.. Yahut Ne BiLeyim , KisiLeri Birbirine Düsürecek DüsünceLerim de.. Varsa Yoksa , Bitis Cizgisini Gecen Bir Ask'ın KarsıLıkLı Saygıyı Ortadan KaLdırmayacak , Her Ne OLursa OLsun Sahip CıkıLacak Bir ÖzeL Tarafının OLmasıydı..

GünLer... GünLer... GünLerin Ardından...
KayıtLı Bir TeLefon Numarasının , Kayıtsız OLdugu DüsünüLdügü Bir Zaman AraLıgında SesLenisiyLe , Bir Yudum ALdım Kahvenin Midemi ZorLayan SıcakLa Soguk Arasındaki Tadından.. Sigara MoLasındaydım , Son HazırLıkLarımı Yapıyordum.. Ruh'um CaLınmıs Bir HaLde AdımLarımı ZorLayarak Odaya Girdim.

Kare Ve Cember.. İkisi Arasındaki Benzetmeyi İLk Defa Düsürdügümde GünLügüme , AyrıLık Kokuyordu Sehir.. Hep Bir Pencere Vardı.. Bir SonsuzLuk.. Bir Mum.. Bir Tutam Tütsü Kokusu.. Bir Düs.. Adı KonuLmus Bir YokLuk , Her Zaman Vardı.. KovaLadıkca Geceyi İLmek İLmek CözüLdü Özüm.. Yazarken SaLıncaga Binmeyi ÖzLedigimi Farkettim. Lunaparkta O Oyuncaktan Bu Oyuncaga Kosusturmayı.. PamukLu Seker ALıp Yüzüme Gözüme BuLastırmayı.. ELmaLı Sekeri Yerken DisLerime Yapısmasını.. YaLnız KaLdıgımda , O Bir HayaL BiLe OLsa Ve O Her Kimse , O'na SarıLmayı...
Yazarken , Yazıyorken Bütün KesirLi AskLarı Bir Tam Sayı HaLine GetirebiLmeyi..Öpmeyi , Oksamayı , KokLamayı...

Bu Defa ParmakLarım Titriyor Ve İLk Defa Karar Perdesinden Sesim YüksekLere Dogru Cıkıyor.. Ne Sen'i , Ne O'nu Ne de Hicbirinizi Üzmeyi İstedim...

"Az Cok İcime DokunabiLmissen Ben'i AnLayacagını BiLiyorum..""

Eger Bir Yükü Daha FazLa Tasıyamayacaksan BırakmaLısın , BeLki de Ben Cok İnatcıydım (İnatcıyım Evet).
AnıLardır Bir İnsanın Prangası.. SürükLersin , SürükLersin.. Ta ki Sen'i Kendisinin OLdugu Yere Hapsedene Kadar..
Bu YoLcuLugun Sonunda Ya O'ndan KurtuLmaLısındır ya da O'nu Her KosuLda TasıyabiLmek Adına Yasamından VazgecmeLisindir..
Hangisini Sectigime GeLince Kesin Ve Net Bir Sey Var ki Bu Defa Kendime SakLıyorum. Yasandıkca GörüLsün Diye...

İsimsiz Son SözLerim SizLere :

Sana :
MerdivenLere Ve UykuLarında Sen'i Ziyarete GeLen Adama Lütfen İyi Bak..

Sana :
Karsısında Dimdik Duramayacagın Bir SeLe KapıLmak Ancak Ve Ancak OrtaLıgı Viran EyLer. Zamanında Pas..

Sana :
BeLki Yine Bir Gün Ansızın Cıkıp GeLirim , Bagırırsın Arkamdan..

Sana :
BiLiyorum O Gece HissettikLerimi Bir Gün Sen de Hissedeceksin. DiLerim O An "Ne ALaka" Dedigin Bir Anda AkLına Ben GeLirim..

Sana :
DüsLerin ÖyLe Narinki , Sahip Cık !.

Bir Sana Bir de Bana...

BuLutLarın Üstünden Bıraktım Ben Kendimi
Ara
Firari Fırtına
Yüreğine sağlık ...

Sevg ...
Ara
:: CiMCiMe ::
Yüreğine sağlık..
Ara
ÇiLeK
tşkler firari fırtına
tşkler cimcimee yüreklerinizden mutluluk eksilmesin
sevgiyle kalınSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruhu özgürleştiren düşlerin kanatlarıdır.. eRCi 5 338 04-09-2022, Saat: 08:39 AM
Son Yorum: wildfang
  öyle Sev Ki!!!!! ÇiLeK 3 351 04-09-2022, Saat: 03:52 AM
  Öyle içimdesin ki.....S&S >As!_M€L€q< 9 372 04-08-2022, Saat: 04:25 PM
  Öyle Zorki Ayrı Şehirde Sevdayı Yasamak göк тαηєѕι 11 1,533 05-15-2012, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: acemhe
  Aşkı Anlatmak Zordur!.. Anlamakta öyle eRCi 0 384 12-02-2011, Saat: 09:48 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 04:45 PM