:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dokunma...
cadım_
Ya?ma be ya?mur. ??im ???yor. Islatma topraklar?. Att???m her ad?m daha da a??rla??yor. Kokun sinmesin ?i?eklere. ?oktan unuttum i?ime derin bir nefes ?ekmeyi. ?oktan unuttum ard?ndan g?r?nen g?kku?a??n?n renklerini. Serinletmeye ?al??ma bo?una i?imi. ?stesen de beceremezsin yorulma bo?una.
Ya?ma ya?mur. ?ek git yoluna.

Esme be r?zgar. U?ulduyor kulaklar?m. Takatim yok itme beni. Titriyor bacaklar?m. Bilmem hangi melodidir f?s?ldad???n. Duymuyorum. Uzun zaman oldu i?itmiyorum hi?bir sesi. ?ek elini ete?ini dallar?n ?zerinden. E?me boynunu. Koparma yapraklar?n?. B?rak her biten ot her ye?eren yaprak yerinde g?zel. ?alma! Yerinden yurdundan etme hi? birini. Kimseler yok i?te sokaklarda. Iss?z her yer senin ?ans?na
Esme r?zgar. ?ek git yoluna.

Ge?me be zaman. Sabr?m bitiyor. Dur oldu?un yerde. Her ?ey uzakla??yor. Unutturma bana ?ektiklerimi. Unutturma ?zlemiyle divane ettiklerini. Al??maya ?al??mad?m hi?. Vazge?meye ?al??mad?m. Hen?z ?ok taze yaram. B?rak kanas?n. Bir g?n d?nmez biliyorum. Bekletme bo?una.
Ge?me zaman. ?ek git yoluna.

Akma be g?zya??m. Y?re?im yan?yor. De?mez bir vefas?z i?in heder olmana. E?er g?zya??m fayda etseydi ona gider miydi ard?na bile bakmadan uzaklara. K?yamad??? kopamad??? onsuz yapamad???yd?m hani? Yaz?k. Ne bo? sevmi?im me?er. Ne bo? yanm???m. Sanma bu benim ilk aldan???m.
Akma g?zya??m.?ek git yoluna.

Bakma g?zlerime
?oktan perde indi ?stlerine
Bakarsam dayanamam a?lar?m
Sar?lma ne olur
B?yle bir ?efkat fazla bana
Hep isterim sonra, al???r?m
Sevme be g?zelim beni.
G?n?l sayfam? ?oktan kapad?m
Dokunma sak?n bana.
Y?re?im yaral?.
Seninde can?n? ac?t?r?m....

al?nt?
Ara
>As!_M€L€q<
Çooooooookkkkkkkk GÜzelllll Yaaa Ellerİne SaĞlikkkkkkk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Gece Son..Dokunma Y?re?ime...! ROSE 9 430 04-05-2022, Saat: 09:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Dokunma Ruhuma .. ROSE 11 491 04-04-2022, Saat: 11:52 PM
Son Yorum: wildfang
  Giden sen ol 'biz'e dokunma. eRCi 0 741 12-16-2011, Saat: 08:05 PM
Son Yorum: eRCi
  Artik Ben Vazgectim Yalnizligi Sectim Hersey Bitti Anlasana Dokunma Bana..Dokunma.. MaSaL 0 758 04-16-2011, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: MaSaL
  Dokunma Yaralarıma Qetesh 5 759 03-07-2011, Saat: 04:12 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:02 AM