:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''Chelsea'den ayrılmak istiyorum''
22*kaka
[b]''Chelsea'den ayrılmak istiyorum''[/b]

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Chelsea'de forma giyen Fildişi Sahilli yıldız golcü Didier Drogba, Fransız basınına yaptığı açıklamada takımdan ayrılmak istediğini söyledi.
Bir süredir takımdan ayrılmak istediği yönünde İngiliz basınında haberler çıkan Chelsea'nin Fildişi Sahilli yıldızı Didier Drogba, suskunluğunu bozdu ve ayrılmak istediğini doğruladı. Fransa'da yayın yapan France Football Dergisi'nde yer alan haberde, Drogba'nın, "Takımdan ayrılmak istiyorum. Hiçbir şey benim ayrılışımı engelleyemez. Buraya geldiğimden beri ayrılmayı düşündüm ve bu her yaz tekrar etti. Ronaldinho ve Kaka'nın Chelsea'ye gelişinden bahsediliyor. Ancak bunlar bile benim fikrimi değiştirmeyecek" sözlerine yer verildi.
Chelsea'nin Portekizli teknik direktörü Jose Mourinho'nun görevden alınması ve yerine İsrailli Avram Grant'ın getirilmesinin ardından Drogba'nın adı, takımdan ayrılacaklar listesinin başında gelen isimlerden biriydi.

18.10.2007 b.gif
Kaynak : İH

drogba_500.jpg
Ara
ѕqρα кJмя
geL Fener'e Big Grin
Ara
22*kaka
geL Fener'e Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

İnşallah gelir küçücükte olsa umut var bende nie olmasın ki karlos dünyaca yıldız dı geldi neden olmasın
Ara
EndLess
22*kaka Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geL Fener'e Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

İnşallah gelir küçücükte olsa umut var bende nie olmasın ki karlos dünyaca yıldız dı geldi neden olmasın

umut etmek guzeldır

ama carlosa verıklerı para 3 5 mılıon euro

drogbanın degerı 32 mıllıon euro bıraz zor ama neyseBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
22*kaka
belki gelçek
Ara
EndLess
22*kaka Adlı Kullanıcıdan Alıntı:belki gelçek

hayatta beklkılerle yasanamz ama unutma

umarım dedıgınız gıbı gelsın
Ara
22*kaka
inş..................
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Chelsea-Arsenal : 1-1 Essien'in M?kemmel Gol? Ñ•qρα кJмя 1 383 04-03-2022, Saat: 06:26 PM
Son Yorum: wildfang
  "F.Bah?e T?rk futbolunun Chelsea’si" Ñ•qρα кJмя 1 339 04-02-2022, Saat: 04:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Fener'i istiyorum chuLsuzz péri! 3 561 10-11-2008, Saat: 08:08 PM
Son Yorum: σfflαчи
  Chelsea'e Yarı Final yolunda bol şans! (Çünki buna çok ihtiyacı olacak!!!) blue_belial 24 1,288 04-08-2008, Saat: 07:29 PM
Son Yorum: MorciveT
  Chelsea'ye ilginç karşılama! Ñ•qρα кJмя 22 1,136 04-04-2008, Saat: 07:27 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 01:09 PM