:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevdiğim...
Yorgun Yürek
Bazen insanlar düşünürler. Hayatin anlamı ne diye. Bunu zaman zaman ben de düşünüyorum. Hayatin anlamı nedir diye? En azından seni tanıyıncaya kadar düşünüyordum.

Gerçeklerin acı olduğunu ve bu yüzden biberin gerçek olduğunu anlatan bir espriyi anımsadım.

Hâlbuki biliyormusun, bütün biberler tatlıdır. Zira hayat sanıldığı kadar acımasız ve acı değil, sadece hayattaki tadı alabilmeli, kendi istediğin gibi yaşayamadıkların ile beraber ölüp gittiğinde çevrenin sana bir yardımı olmayacak.

Kendini özgür birak, ne hissediyorsan onu yap. Çoğu insan gibi mesela benim gibi, ne yapman gerekiyorsa onu yapma, birak duygularini perdelemeyi, birak irmaklar gibi cossun. Bir sevdiginin elini tutarken yasadiklarinin yanlis oldugunu düsünüp hayiflanma.
Birak o sevgi senin tüm benligini sarsin. Eger onun gerçekten aradigin olduguna inaniyorsan, ona simsiki saril,onu yasa,onu birakma…

Günün birinde belki anlarsin ne kadar sevdigini, ne kadar sevebilecegini, ne kadar sevildigini, ne kadar sevilebilecegini…
Ama is isten geçmis, sevgilin, seni seven gitmis, yitmiş olabilir. Iste o zaman üzülme vaktidir. Yerli yersiz aglama vaktidir.
Iste o zaman çevrene dönüp, simdi ne yapacağım diye sorma vaktidir. Alacağın cevabi sana söyleyeyim güzelim; BILMIYORUM diyecekler, senin dediğin gibi…

Ben biliyorum oysa, oysa sende biliyordun. Hep bildin zaten. Ama öyle olmadin. Ama artik sen de biliyorsun, biliyorsun ki,
en azindan bir kez gerçekten sevildin ve yine biliyorsun ki, bu sevgi bitmeyecek. En azindan ben bitene kadar.

Yaşa. Doğru bildiğin insani bul ve onunla yasa, ama bu dostunu sakin unutma. Bil ki unutulmayı hiç sevmem.

Ve bil ki kurallarım vardır, herkes buna uymak zorundadır.
¬ Dostlarım benden önce ölemezler,
¬ Dostlarım benden çok üzülemezler,
¬ Dostlarım benden çok sevemezler,
¬ Ve dostlarımı kimse benden çok sevemez.

Artik Ben'im dost'umsun......
Ara
By LaNeTh
wowww süperdii paylasım için binlerce kezz teşekurlerr Smile:9)SmileSmileSmile
Ara
Qetesh
Alıntı:Birak o sevgi senin tüm benligini sarsin. Eger onun gerçekten aradigin olduguna inaniyorsan, ona simsiki saril,onu yasa,onu birakma…

Alıntı:[COLOR="Navy"]Ve bil ki kurallarım vardır, herkes buna uymak zorundadır.
¬ Dostlarım benden önce ölemezler,
¬ Dostlarım benden çok üzülemezler,
¬ Dostlarım benden çok sevemezler,
¬ Ve dostlarımı kimse benden çok sevemez.
[/COLOR]

Yüreğine sağlık harika ...
Ara
Yorgun Yürek
_LaNeTh_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wowww süperdii paylasım için binlerce kezz teşekurlerr Smile:9)SmileSmileSmile
ben tşk ederim Smile
Ara
Yorgun Yürek
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğine sağlık harika ...
saol adem tşk ederim....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 363 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 748 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sadece Sevdiğim Sana Bu Sözler.. ROSE 11 760 04-12-2022, Saat: 12:49 AM
  Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..! ROSE 11 803 04-10-2022, Saat: 01:13 PM
  Gel Sevdigim Stinq 3 273 04-03-2022, Saat: 07:41 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:26 PM