:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S E N I ö Z L E M E K ...
ROSE
Seni ilk gördüğüm gün başka kim varsa silinip gitti hayatımdan. Tatlı anılar bir yana, hangi olay varsa zihnimden silindi. Yepyeni, tertemiz bir başlangıçtı bu. Çıplağım, karşında arınmış durumdayım. Yaşamın iki yüzlülüğünü, yalancılığını, ihanetlerini, kalleşliklerini soyunup karşına en saf, en yalın benliğimle çıktım.
Sana ait olanı yaşamak istiyorum ben. Aşksa aşk, sevinçse sevinç, hüzünse hüzün, acıysa acı... Senden gelen hiçbir şey korkutmuyor beni. Sen yanımda olduktan sonra her şeye dayanabileceğimi biliyorum. Gözlerindeki derin uçurumlarda bir dağcı edasıyla gezinmek mutlu ediyor beni. Seni her gün yeniden keşfediyorum. Bu keşifte yolumu kaybetmeme imkan yok. Pusulamda rehberimde sensin. Karanlık yollarda ışığımda sensin.
Demet demet çiçek oluyorsun. Ben o çiçek tarlasının acemi bahçıvanı, birini koklasam diğerinin hatırı kalır diye üzülüyorum. Neyse ki her gün yeniden açıyorsun. Ve ben o renk renk çiçekleri bir daha koklama şansına sahip oluyorum.
Ne desem de sevda mı anlatsam diye düşünüyorum. Bu güne kadar söylenmiş en güzel sevda sözcükleri bile sana duyduğum aşkı ifade edemeyecek diye korkuyorum. Dünyanın bütün dilleriyle “Seni Seviyorum” desem yetmeyecek biliyorum.
Bana dokunduğunda tatlı bir ürperti kaplıyor bedenimi. Hafif bir meltem nasıl gıdıklarsa insanın vücudunu öyle oluyorum işte. Ama senin dokunuşların bu dünyadan uzaklaştırıyor beni. Kendimi lacivert bir okyanusun ortasında buluyorum. İçimdeki sonsuzluk duygusu büyüyor. Hiç bitmesin istiyorum dokunuşların...
Nereye gidersem gideyim yanımda götürüyorum seni. Hiç yalnız değilim bu yüzden.Ne gecelerim sensiz geçiyor, ne gündüzlerim. Yaptığım her şeyde, attığım her adımda mutlaka sen de varsın.
Özlemek aşkın yaramaz çocuğu. Ben o çocuğu bile uslandırdım artık. Özlenen sensin çünkü.
Sen benim için bu dünyada özlenmeye değer tek şeysin. Karşıma nasıl çıktığının önemi yok.Biz buna hayatın sürprizi diyelim.
Hani bir piyango bileti alır cüzdanında unutursun da haftalar sonra hatırlayıp listeye baktığında ikramiye kazandığını görür, sevinirsin ya...

İşte Sen Benim Hayatımın Büyük İkramiyesisin ! sen benim canımsın kanımsın ruhumun en güzel en derin yerindesin.... AŞKIM... askıma olan özlem bu frown.gif
Hayat ne Garip bazen hersey elinde saniyorsunuz ama hiçbirsey istediginiz gibi değildir..
birini seviyorsunuz tüm hayatınız boyunca sadece bir kere aşık olmuş sunuzdur ama onada el atip uzanip alamiyorsunuz...
insani bitirinde bu değilmidir. Sevipte Kavuşamamak Sevipte Alamamak ben böyle bitiyorum iştee Anılarlan Hergün baktığım her yerde hayaller görerek Ben böyle BİTİYORUM iştee!!!!

sonumol.gif

Alev alev yandığım doğru
Küllerinden doğar mıyım sana doğru
Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum Yerdeyim
Sendeyim
Al beni
Ne
Yaparsan
Yap!..

Al beni
Ne
Yaparsan
Yap!..

yüreğimde yaşıyorsun büyüyorsun aklımda,
sakın beni bırakma bu karanlık dünyamda...

Ne çare derdime ! ?Uzak(larda)sın işte ! ! Aç kollarını Düşeyim ne olur ! ?
Ara
jackal beyi
senin yüreğinin içine sağlık be abla beyi ....ne güzel ulmuş çok beğendim çok güzel eline koluna yüreğine sağlık ....bitane rose beyi bitane ABLA BEYİ
Ara
RIFATBENAY
wallaha qusel olmus kendiniz mi yazdınız alınTımı
artık qunumuzde eline kalEMi alan cok az Big Grin
ama olsun dusunmen Yter Big Grin
ROSE
jackal beyi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:senin yüreğinin içine sağlık be abla beyi ....ne güzel ulmuş çok beğendim çok güzel eline koluna yüreğine sağlık ....bitane rose beyi bitane ABLA BEYİ
sen sağol jackal beyim Wink
Ara
ROSE
RIFATBENAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wallaha qusel olmus kendiniz mi yazdınız alınTımı
artık qunumuzde eline kalEMi alan cok az Big Grin
ama olsun dusunmen Yter Big Grin
alıntı olduğu için zaten burada. olmasaydı açacağım yer burası olmazdı .....içinde hisler var benimde yaşadığım içimde eğer sevgiden anlıyorsan ..
Ara
RIFATBENAY
Tsk ederim sorumu cvp ladıın içinBig Grin
Yeri kalbinde olurdu beldide öledir sanırım
ÐŽeşaren
Hayat ne Garip bazen hersey elinde saniyorsunuz ama hiçbirsey istediginiz gibi değildir

Evet öyle, hersey zaten bir imtihandir ..
Mükemmel bir yaziydi Gül'üm, o güzel yüregin dert görmesin..

Yüregine saglik ..Smile

Sevgiyle Kal ..
Ara
RIFATBENAY
hayatım boyunca cıkar yol aradım kendime
bulunmayan careler harebeye döndü gönlümde
sarılır mı bir mezarda kalbim beyaz kefenle
sarılacak olan kal deqil bedenimdir tümüyLe
dunydan qöcmek nedeniyLe

arkaadasLaar bu sözü sewdim siz de aynı fikridemisiniz ..... ?:S
ROSE
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayat ne Garip bazen hersey elinde saniyorsunuz ama hiçbirsey istediginiz gibi değildir

Evet öyle, hersey zaten bir imtihandir ..
Mükemmel bir yaziydi Gül'üm, o güzel yüregin dert görmesin..

Yüregine saglik ..Smile

Sevgiyle Kal ..
teşekkür ederim canım seninde yüreğine sağlık Smile
Ara
ÇiLeK
seni özlemek anlatılmazz ki!!!

Tşkler HERŞEYİm rosem çok güzeldi o güzel yüreginden mutluluk eksilmesin sneinSmile

dilenciff9ga8vp7.gif
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 03:34 AM