:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
erkekler iştee hiçbirine güven yok
meervee
ya uff ben bi tane çocukla çıktım çok önceden beni sewiodu 2 gün çıktık ayrılmak istedi mahalleden başka bi kızla çıkıomuşş o kız ona daha yakınmışş o yüzden benden ayrıldı neyse sora aradan 4 sy fln geçti hala beni sewiomuşş yalvardı yakardı tekrar çıkma teklif etti nese bi şartla kabul ettim bana bir daha öle yapmamasını istedimm güvensizdim ona o bana şöle dedi zerre kadar güven kazanmışım bunuda sarsmam dedi bende tam güvendim ve bi aradan 2 hafta falan geçti nneyse başka bi kız la çıkıomuşş ben örenince ben seni sewmiorum en başındada sewmiodumm senden ayrılmak istiyorum bende tmm dedimm sora benim arkamdan kaşa die konuşuoo şimdi ben napim hee ama dövdürtcem onu arklarıma dövdürtmesem bile korkutturcamki bi daha arkamdan konuşmasın üstüne üstük şerefsizlik yaptıı daaha dövtürtsem az gelir ama nese:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
batu_efe
:hayir:hişşşşş erkeklere genelleme yapma ayıp oluyorr ama :hayir:

geçmiş olsun kötü bir olay geçmiş başından ama bundan sonra daha dikkatli olmanı tavsiye ederimm :Smile

sevgiyi bilenlerle muhattap ol
lConfusedmiley17:
Ara
güne$ibük
haklısın kötü bişi başından geçen,umarım iyiler karşına çıkar.
ama genelleme yanlış bence de.
insanoğlu bu dicez yaparmı yapar,inan hem cinslerimizden de ne şerefsizler var bi bilsen....
erkektir yapar deil insandır yapar Confusedmiley17:

[SIZE=6] şehitler ölmez.[/SIZE]
bu vatan bizim!!!!
Ara
_BarBie_
Hımm kötü bi tecrübe ama eden bulur boşver güven olmas böle tiplere senn hatayı ikinci kes teklifini kabul etmekle yapmışsın...senii haketmiomuş demek ki üzülüp kızmana bile değmesWinkumarım Allah gönlüne göre verir...
Ara
Qetesh
Seçici olup belli kurallar koymak şart.

Geçmiş olsun diyelim Smile...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekler ağlamaz ama neden.. lover 9 397 04-13-2022, Saat: 03:51 PM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler Bana Kızmasın MaSaL 3 584 04-13-2011, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: history
  ''Erkekler ağlamaz''diyorsun ama..... history 0 413 06-28-2010, Saat: 01:25 AM
Son Yorum: history
  Erkekler Kime "kadınım" Der Aşk_Bu 4 565 01-08-2010, Saat: 07:21 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Bazı Kadınlar Bazı ErkekLer... CaNaT 0 347 11-07-2009, Saat: 11:57 AM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:20 AM