:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
......sen.....
Yorgun Yürek
Sen; içinde baharı gizleyen kışımsın benim...

Ve biliyorum ki o baharın güneşinde tenim esmer olmayacak hiç. Bana susmak
düşecek, payıma kilitlenmiş bir yürek kalacak. Kaderi önceden belirlenmiş
konuşmalar, paylaşmalar, bakışmalar olacak. Bir yerde aykırılığım tutup sarılsam da içimde sana, sen bunu hiçbir zaman bilemeyeceksin...

Git diyorum sana, kalma yüreğimde, bu kadar özleteceksen kendini. Bir bakış; gözüm gözüne değiyor; hissediyorum... Gitme diyorum. Kal geldiğin yerde. Ne gitmelerin bitiyor; ne de benim sana kal demelerim...

Hangi aralıkta girmiştin içime anlamadım. Tüy gibi hafif, usul inivermiştin
yüreğime. Kabullenemedim önce. Kocaman yalanlar söyledim kendime. Ben dışımda tutmaya çalışırken seni, meğer içerde hâkimiyetin çoktan başlamıştı. Kuşatmıştın dört yanımı; ve kendim için çok geçti. Yerle bir olmuştu her şey. Olmazsa olmazlarım; ilkelerim, yargılarım...

Nasıl bir şeydi, bu beni böyle yağmalayan. Şimdi karşı durmuyorum Sana, nasılsa buluyorsun bir yolunu ve sarmalıyorsun içimi dışımı. Ayak seslerini duyuyorum hangi yöne gittiğini bilemeden. Ben yaşanmış bir aşkta eski yaralarıma yanıyorum, Sen yaralarına benden sevda sürüyorsun. "Belki"lerden, "ihtimal"lerden, "keşke"lerden medet umuyorum, Senin belki de yabancısı olduğun düşler büyüterek...

Ben, suretine değil, aslına dokunma ihtimallerinde mutlu oluyordum.
Ben seninle, aynı coğrafyada yaşayabilme ihtimalinden huzur buluyordum.

Şimdi, bilinci küflerinden kurtulmuş bir yürekle, süresi diğer aşklardan çok daha uzun olacak bir aşkın ömrünü anlatıyorum,

Sana dair yazılanlarda...

Şimdi, bir sayfa dolusu cümlelerle; bir imkânsızlığın mucizeye dönüşünü
anlatıyorum...

Şimdi, bozgun sonrası imkânsız bir zafer kazanan bir orduyum, bir yenilgide
zafer ne kadar anlam taşıyorsa o kadar anlamlaşıyorum...

Şimdi ben, dağıldıkça kurulan yeni düşlerde Sana bakıyorum… Umut; hep var olacak
çünkü...

Ara
Firari Fırtına
Bugün sen beni öldürecekmisin ...

Yüreğin dert görmesin emi ...

Sevg ...
Ara
Yorgun Yürek
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bugün sen beni öldürecekmisin ...

Yüreğin dert görmesin emi ...

Sevg ...
allah korusun deme öyle sadece bugün çok anlatamadığım içimde bişiler var bende böyle bu şekilde yazılar koymaya çalışıyorum kendimce senin de yüreğin dert görmesin
Ara
Firari Fırtına
Yüreğindekiler ne ise dök elbette ...

Ama bir tavsiyem var ... Alıntı olarak değilde , yüreğinden geldiği gibi kişisel alana yazsan yürekden ve içten . O zaman daha anlamlı ve güzel olmazmı ? Bunu sen gibi yüreğe sahip olanlar yapabilir ..Kendi yüreğinden kaleme al ve yaz onları ...

Sevg ...
Ara
Yorgun Yürek
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğindekiler ne ise dök elbette ...

Ama bir tavsiyem var ... Alıntı olarak değilde , yüreğinden geldiği gibi kişisel alana yazsan yürekden ve içten . O zaman daha anlamlı ve güzel olmazmı ? Bunu sen gibi yüreğe sahip olanlar yapabilir ..Kendi yüreğinden kaleme al ve yaz onları ...

Sevg ...
biliyorum ama yüreğimdekilerini yazamıyorum yazarsam kendimi tutamam diye çok korkuyorum eskiden çok eskiden çok güzel şeyler yazıyordum ama şimdi bilmiyorum yazmaya cesaretim yok daha firari bunu yazan da benim dostum
Ara
Firari Fırtına
Bunu yazan sensin , bunu hissettiğim için açtım bu konuyu ....

Duygularına izin ver , açılsın ve yaz ... Kaybedecek neyimiz var ki ... Bir düşün ...

Sevg ...
Ara
Yorgun Yürek
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bunu yazan sensin , bunu hissettiğim için açtım bu konuyu ....

Duygularına izin ver , açılsın ve yaz ... Kaybedecek neyimiz var ki ... Bir düşün ...

Sevg ...
haklısın benim kaybedecek artık bir tek oğlum kaldı elimde onuda kaybedersem allahım herhallde yaşayamam o yüzden senin söylediklerini yapacam duygularımı yazacam herşeyiyle saol firari
Ara
Firari Fırtına
Esra-ışık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklısın benim kaybedecek artık bir tek oğlum kaldı elimde onuda kaybedersem allahım herhallde yaşayamam o yüzden senin söylediklerini yapacam duygularımı yazacam herşeyiyle saol firari

Sevgili Esra ,

Sanırım doğru anladım . Bir oğlunuz kaldı , özel olacak ama babası nerde . Ve sonrasında evet kaybedecek bişeymiz yok diyorum , çünkü bu hayat aldı alacağını elimizden , yüreğimizden . Bari kaleme alalımda bunu anlamayanlar anlasınlar , yürekler alışık olan hayat tarzından kurtulsunlar . Beni dinlediğin için ve bu kararı aldığın için tşk. ederim ..

Sevg ...
Ara
nurişş
......................... GÜZEL....................................
Ara
Firari Fırtına
Hemde çok güzel ........................

+rep ..........

Sevg ...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:12 AM