:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Doktoru Firari ' den
Firari Fırtına
Mecnun öyle ha diyince bulunmuyor ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Leyla da öyle ....

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhh .......
Ara
AyyüzLüm
cok güzel hepsi yüregine saglik FIRTINA.
Ara
sudenaz
abicim ben hala henüz aşkın kelime anlamını anladımda sözcük yada sözlük anlamını hala ve hala anlamış değilim..aslında anlama boşver böylesi daha iyi olur deselerde..anlasam karşıma cıkıcakları görürüm..açıkçası artık aşk denilen o duyguyada inanmiyorum takıntı haline geldi cevremde okadar cok aşık olupta ayrılan var ki anlatamam..abilerimin 5 yıllık ilişkisi bitti büyük bi aşk vardı ortada ama şimdi belki hala var ama yaşanamıyor..ben ne anladım ki o aşkdan zor yaf cok zor...çekilmez ..Sad
Ara
riukeen
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abicim ben hala henüz aşkın kelime anlamını anladımda sözcük yada sözlük anlamını hala ve hala anlamış değilim..aslında anlama boşver böylesi daha iyi olur deselerde..anlasam karşıma cıkıcakları görürüm..açıkçası artık aşk denilen o duyguyada inanmiyorum takıntı haline geldi cevremde okadar cok aşık olupta ayrılan var ki anlatamam..abilerimin 5 yıllık ilişkisi bitti büyük bi aşk vardı ortada ama şimdi belki hala var ama yaşanamıyor..ben ne anladım ki o aşkdan zor yaf cok zor...çekilmez ..Sad

Neden insanlar başkalarının olaylarına bakar ki ? Smile
Ara
sudenaz
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden insanlar başkalarının olaylarına bakar ki ? Smile

insanlar çevreden etkilenip korkarlar..korkutulurlar..benimde başıma gelmesin isterler...aslında yasamadan bilinmez belki ama ..benimde canım yandı gibi oldu..cok cok yansa..düşünemiyorum birde benim gibi karamsar biri pöff:S Confusedmiley12:
Ara
MorciveT
Düştü düşecek penceremden sarkan damlam.
Ara
riukeen
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:insanlar çevreden etkilenip korkarlar..korkutulurlar..benimde başıma gelmesin isterler...aslında yasamadan bilinmez belki ama ..benimde canım yandı gibi oldu..cok cok yansa..düşünemiyorum birde benim gibi karamsar biri pöff:S Confusedmiley12:

Çevreden etkileniyorsan türkiyede yaşaman pek akıllıca olmaz Smile
Ara
Firari Fırtına
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abicim ben hala henüz aşkın kelime anlamını anladımda sözcük yada sözlük anlamını hala ve hala anlamış değilim..aslında anlama boşver böylesi daha iyi olur deselerde..anlasam karşıma cıkıcakları görürüm..açıkçası artık aşk denilen o duyguyada inanmiyorum takıntı haline geldi cevremde okadar cok aşık olupta ayrılan var ki anlatamam..abilerimin 5 yıllık ilişkisi bitti büyük bi aşk vardı ortada ama şimdi belki hala var ama yaşanamıyor..ben ne anladım ki o aşkdan zor yaf cok zor...çekilmez ..Sad

Canımsın ,

O öyle bir duygudur ki , onun varlığını değil yaşamak , taddığın an bile , hissettiğin an bile çok azda olsa bir acı sarar yüreğini . Yaşanmışlıklar , örneklerle hep vardır . Ama unutmaki güzel yürekli , her aşk aşk değildir . İşte burda önemli olan ise gerçek olanı yaşamak ve bir acı çekilecekse , bir çile çekilecekse gerçek olanda bunu yaşamak her insana nasip olmaz .

Gerşek olanda aşkı yaşayabilmenin tek yolu ise , gerekirse durumlar karşısında ölümüne fedakarlık yapmak ve asla ama asla unutmamakdır yüreğindeki sevgiyi , ve yürekdeki sevgileri .

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aşkın tek doktoru..... CeYDa HaNDe KeSiM 9 1,114 04-09-2022, Saat: 01:14 AM
Son Yorum: wildfang
  aşkın doktoru olur mu bilgeis 10 868 04-07-2022, Saat: 10:17 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Doktoru. Aşk Doktoru 16 1,375 04-07-2009, Saat: 04:57 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq
  Sevdamın Yüreğine Uykum Firari Firari Fırtına 29 1,740 08-12-2008, Saat: 06:52 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Editör'den Aşk Doktoru Firari Fırtına 18 1,266 08-08-2008, Saat: 04:19 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:29 PM