:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Güzel Canlı ...
rocker_nergiz
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cenab ı hak sevdiği kulları güzelmi yaratıyor yani ...

Ben neden çirkinim Big GrinBig Grin
aaa nıye ole dıyoon yawww ıısın ıısnn gercıı gormedım ama sakınleştırıımmBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:simetride güzellik yatar Big Grin

descartese Katılıyorum Big Grin

sınırlı aklınla sıırsızı düşünyorsak demekki sınırsız düşünceyi sınırlı aklımıza koyaş şey vardır Big GrinBig Grin

Doktor bu ne Big Grin

oruç mekruh olur mu? bozulur mu bişi olmaz değil mi? Big Grin

Edebi dilde buna güzel derler . İiçini yaşayan bilir , dışını gören . Elbetteki sınırlı olan akıl akıl gibi dursada aklın mantığını yürütemez , oysa akıl gibi duran o mantığı yürüten sınırlı akılmıdır buda tartışılır .

Sayın hasta ;

Oruç neyle bozulur bilmem ama şunu apacık söylemekde fayda var . Oruç , kişinin iç dünyasındaki niyeti bozuksa bozulur . İç dünyasındaki niyeti bozuk olan kişinin ise oruç tutmasına acırım , çünkü boşuna aç kalır .

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaa nıye ole dıyoon yawww ıısın ıısnn gercıı gormedım ama sakınleştırıımmBig GrinBig Grin

Ahh ahh görsen böyler demessin iştee ...

Kara ufak bir kızım ben Big GrinBig Grin
Ara
rocker_nergiz
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ahh ahh görsen böyler demessin iştee ...

Kara ufak bir kızım ben Big GrinBig Grin
ahh yawrum benımm esmer guzellısın yanıı SmileSmile guzelsın guzelsın buna ınanıyorummSmile
Ara
Firari Fırtına
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahh yawrum benımm esmer guzellısın yanıı SmileSmile guzelsın guzelsın buna ınanıyorummSmile

Bak hala güzelsin diyor ... Big GrinBig Grin

O resimdeki benim iki katım , güzellik desen 25 kat ... Neresi güzelim yavv SadSad
Ara
Masal_yuzLu
niyet Big Grin mi

bunu tartışmak lazım.. Tongue
Ara
YARGIÇ
Daha dikkatli bakmalıyım anlayamadım....Big Grin
Hem Karacaoğlan ne demiş....
Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca...Haksızda sayılmaz haniBig Grin
Neyse ben güzellik göremiyorum kör oldum bu aralar Big GrinBirde bu kadına bir battaniye lazım üşütecek garibim Fırtına yokmuydu ceketin omuzlarına atsaydın bariBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:niyet Big Grin mi

bunu tartışmak lazım.. Tongue

Niyet tartışmaya açıkdır elbette ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Daha dikkatli bakmalıyım anlayamadım....Big Grin
Hem Karacaoğlan ne demiş....
Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca...Haksızda sayılmaz haniBig Grin
Neyse ben güzellik göremiyorum kör oldum bu aralar Big GrinBirde bu kadına bir battaniye lazım üşütecek garibim Fırtına yokmuydu ceketin omuzlarına atsaydın bariBig GrinBig Grin

Sevgili Yargıç Efendi ;

Ceketimi verdim üşümesin diye ama o bana kıyamadı sen üşüme sende kalsın dedi . Kıramadım ceketimi geri giydim ... Ne güzellikler var işte bak bak da gör Big GrinBig Grin

Sevg ...
Ara
adyge55
%100 haklısın katılıyorum sana firari fırtına Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  guzel bı soz.. Gulguzeliii 5 437 04-13-2022, Saat: 07:30 AM
Son Yorum: wildfang
  Canlı Yayında (Rezalet) blue_belial 1 404 04-13-2022, Saat: 05:32 AM
  Çok Güzel Gün Batımı Fotoğrafları (take a look:) Arwen 5 544 04-08-2022, Saat: 10:58 AM
  2009: En güzel insan fotoğrafları – İnsanlar ve portreler CaNaT 0 636 11-26-2009, Saat: 11:50 AM
Son Yorum: CaNaT
  Benim Annem güzeL Annem. My_LiFe 9 773 05-29-2009, Saat: 11:56 PM
Son Yorum: Seyduna

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 05:53 AM