:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 türlü Milagros :-))
ROSE
şekersin canım Wink
Ara
CReATuRE
monita Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin kumral ya da sarisin Big Grin

ANKETLER

2. Sarışın yada kumral olmayan biri olamaz mı SmileSmileSmileSmile ?
monita
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ANKETLER

2. Sarışın yada kumral olmayan biri olamaz mı SmileSmileSmileSmile ?

en son ihtimal olarak olur Big Grin sen bu anket sorularini nerden uyduruyorsun canimcim Big Grin
Ara
asya
çok güzelmişsin allah sevdiklerine bağışlasınSmile
Ara
CReATuRE
monita Adlı Kullanıcıdan Alıntı:en son ihtimal olarak olur Big Grin sen bu anket sorularini nerden uyduruyorsun canimcim Big Grin

ben kendim uyduruyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin öğrenmem gereken şeyler bunlar SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

ANKETLER

3.Karşındaki insana hoşlandığını nasıl belli edersin ? Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

yeter diyosan bu kadar soru rahatsız oluyosan sölemen yeter li canım WinkWinkWinkWink
Qetesh
Allah sevdiklerine bağışlasın güzel kızsın Smile
Ara
monita
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben kendim uyduruyorum Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin öğrenmem gereken şeyler bunlar SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

ANKETLER

3.Karşındaki insana hoşlandığını nasıl belli edersin ? Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

yeter diyosan bu kadar soru rahatsız oluyosan sölemen yeter li canım WinkWinkWinkWink

yok merak etdim sadece, soruna gelince de duruma bagli bi sey valla Big Grin
Ara
monita
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah sevdiklerine bağışlasın güzel kızsın Smile

Sagol, amin cumlemizi. :Smile
Ara
CReATuRE
monita Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok merak etdim sadece, soruna gelince de duruma bagli bi sey valla Big Grin

ANKETLER

4.Peki karşındaki kişinin sana nasıl yaklaşmasını istersin SmileSmileSmileSmileSmileSmile ? seni kırmadan kaybetmeden SmileSmileSmileSmileSmile
monita
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ANKETLER

4.Peki karşındaki kişinin sana nasıl yaklaşmasını istersin SmileSmileSmileSmileSmileSmile ? seni kırmadan kaybetmeden SmileSmileSmileSmileSmile

mesela; Gokhan Ozen ve GALATASARAY'ima kotu tek kelime etmesse sevinirim Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Made In Milagros :-) monita 11 1,193 10-14-2007, Saat: 10:13 PM
Son Yorum: CReATuRE
  Bu da kutsal formayla Milagros monita 37 1,999 10-14-2007, Saat: 10:02 PM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 07:52 PM