:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
alisamadim !!!
(¯`•._ αѕιρяєη
11448661609614hk5.jpg

ALISAMADIM

Alisamadim bu anlamsiz gidislerine oysa firtinalar estirmisti yureðimde gozlerin bir aksam varki o sahilden gecer ken yuregim yureginde kalmisti ya ellerin avuclarimda bulutlar diz cokmustu ruhumun titreyislerine Melekler sahit olmustu sevismelerimize gecelerim aydinlanmisti varliginlan seninle yuregim bir butun olmustu Adin dilimde gozlerin gozlerimde Goz yaslarim artik akmaz olmustu Basimi gogsune yaslagidimda Alisamadim bu anlamsiz gidislerine Guluslerim degismisti senin kollarinda Ve sen fisildiyan bir sesle seviyorum deyisin halaaa kulaklarimda oysa simdi sustum caresizligime Alisamadin bu anlamsiz gidislerine simdi hani neredesin nerdesin yoksun Kimbilir hangi kollardasin ne cabuk unutun varligimi Askin yalanmis yalanmis sevmelerin Yalanmis bir tanem canim deyisin Alisamadim bu anlamsiz gidisilerine Sevdani sevdam yaptim da buyuttum yuregim hasretini cekerken sen beni yaktinda gitin Ateslere attinda gittin bir zalime aldandinda Benim yuregimi parcalara bolupte gittin Alisamadim bu anlamsiz gidislerine Ofkemi nefretimi en derin sulara gomdum Aglamiyacagim artik bu gidislerine Sana olan askimi hice sayipta gitin Ihanet diye adini koydum bu gidislerin ihaneti yuregime nefterle yazdimda Bir gun olsun seni sevmekten vaz gecmedim Alisamadim bu anlamsiz gidislerine ....
Ara
:: CiMCiMe ::
ihaneti yuregime nefterle yazdimda Bir gun olsun seni sevmekten vaz gecmedim Alisamadim bu anlamsiz gidislerine..Sad:

Teşekkürler canım..
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
benden de sana tesekurler okudugun icin Smile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ahhh be guzelim döktürmüssün yine yuregine saglik Wink
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
saol gülüm Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İhanete hazırdır bedenim alışamadım kendi günahlarıma. EndLess 0 330 07-08-2007, Saat: 08:44 PM
Son Yorum: EndLess

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:17 AM