:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben gibi...............
ÇiLeK
aaaaaaaaaaaaaatf7.jpg

Gözlerim qecenin siyahında dans ederken,
Tadını unuttuqum bir duyqu kondu yüreğime..

- Sen?

- Kaybettiğin ''mutLuLuk''..

- Neden geLdin ?

- Sen çağırdın !

Son kez
Kırdım yüreğimin kiLidini...

Şimdi iyi dinLe…!

Sen;
Sevqiye aç yüreğim…
Tükenen umudum..
Kendini kaybetmiş cümLeLerim..
Acıtmayan hüznüm..
Akmayan gözyaşım..

Vazgeçmeyi biLmeyen özLemim !
Sönmeyen ışığım…
Renksiz düşLerim…
Başı boş yalnızLıgım...
Yine sen;
Dur durak biLmeyen zaman......

Kurduğum hayaL..
Korktuğum gerçek.
SakLadıqım sır…

İçimi titreten ''aşk''..

Ve Sen;
ÖzLediqim asi yanım..

KorkuLarımın çığLığı…

-Duy beni -

Geç kaLdın bana, ''[SIZE=5]BEN'' gibi...[/SIZE]
Ara
ÇiLeK
Zifiri kAranLık SokAkLardA YürüyoRum

HéR Yér Géc£nin RénGi , öLümün SéssizLiği

Dur £smé Yin£ KaLbimiN RüzGaRı

sAvuRma Bütün AnıLarımı

TéK Arzum GözLériNd£ SoN G£c£

YıLdızLarıN BiLé KayboLduÄžu Gökyüzünd£

YaÄžMurdAn SırıLsıkLam IsLanmış SokAkLardA

£Lind£ KaN Kırmızısı GüLLérLé BékLé B£Ni

TéK Arzum GözLérind£ SoN Gécé

Néfés ALışLarıM YavaşLıyor

Hadi çAbuk OL , Daha çAbuk!

GözLérim Yavaş Yavaş Kapanıyor

£Lind£ KaN KıRMıZıSı GüLLérLé GéL

TéK Arzum GözLérind£ SoN Gécé

Gécikm£déN GéL

YoksA Yérd£ Térk£diLmiş Cansız Bir Béd£n BuLurSun....
Ara
ÇiLeK
Sana Seni Yaziyorum ...
Günesin baska iklimleri aydinlatmaya, baska gönülleri isitmaya gittigi su saatlerde, kâgidi, kalemi elime alip, seninle dertlesmek, yalnizca sana yazmak ve yalnizca seni özlemek geçiyor içimden. Sana yazmak. “Sana Seni Yazmak”.
Seni ve yüregimde anlam bulan duygulari. sana ait yüregimin derinliklerinden kopup gelen artçi soklari anlatmak. ve topragi alnindan öperken yagmur taneleri, tüm benligimle sana yagmak istiyorum.
Bu gece dudaklarimdan dökülen her kelimede sen varsin ve yine sen varsin, yarim kalan sevdamin eksik taraflarinda. bombos ve sessiz kaldirikmlarda yürürken seni haykiriyorum sensizligin inadina. bu sensizlik gecesinde sevdamin en ücrâ köselerine seni yaziyorum.
Bu gece gene yagmur yagiyor. Yagmur yagiyor gönlümün sensizlikle yanan her yerine. Yagsin, yagsin ki saklasin sensizligimde döktügüm gözyaslarimi. Ve yine saklasin sensiz geçen bombos hayati.
Iste seni haykiriyorum sensizlige alisamamis sine-i püryanima, isten seni yaziyorum.
Bu gece gene yagmur yagiyor. sen yoksun oysa biliyorum ve üsüyorum sensiz kaldigim saatlerde. göz yaslarimi efkârima kattim bu gece. sevdami, umudumu ve seni kizgin bir sel gibi kalbime akittim.
Bu gece yagmurla birlikte göz yaslarim yagiyor ve ismini yaziyor sensizligin acisi ile kivranan kaldirimlara. süzülen her damlada sen vardin ve yine sen vardin gecenin en karanlik aninda. O, doya doya bakamadigim gözlerin, gözlerimin içine bir kez daha degseydi ve tebessümünden bir gül açsaydi yanaklarinda, yetmez miydi? Bir bakisin bir ömre degmez miydi, ey!
Ismini kazidigim kaldirimlara sanki sen yagiyorsun yagmurla birlikte ve sevgin yagiyor yüregime. yalniz ve bombos odamda sen varsin hâlâ. Hâlâ sensizligim duruyor yanibasimda.
Bu gece gözyaslarim yagiyor sensizligimle birlikte kaldirimlara. Seni ariyorum, erimekteyim. karanlik geceye inat ay bu aksam gökyüzünde
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YokLuÄžun buz Gibi... €BeRimSin 2 375 04-09-2022, Saat: 04:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Ruhum elimde kanarken, okşamadı kimse senin gibi yüreğimi ... ROSE 12 797 04-09-2022, Saat: 06:36 AM
  Aşk Eskisi Gibi Karanlikta Kalacak.... ÇiLeK 8 330 04-08-2022, Saat: 12:54 PM
  Aşk Eskisi Gibi Karanlıkta Kalacak Stinq 1 273 04-08-2022, Saat: 06:58 AM
  AşK eSkİsi giBi KaRAnlıKta kalAcaK...! >As!_M€L€q< 3 308 04-08-2022, Saat: 12:06 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 01:28 AM