:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ölmüyor Gülmüyorum..Bildiğin Gibi Değil!..
Melek06
Ölmüyor Gülmüyorum..Bildiğin Gibi Değil!..
yalnizlikarizaly2nr9.jpg

ŞehRin en kaRanLık yeRinde duRuyoRum, haydi duRma hiç ümidim, tutunacak biR daLım kalmadı.. başımı yeRe eğme benim, mazLum yeRine koyma.. aLLı puLLu düşLeRim vaRdı oysa.. biR hayat böyLe teRsine dönmez, biR yiğit böyLe haRcanmaz, dağLaRa taşLaRa bağıRasım geLiyoR içim yanıyoR içim, biLdiğin gibi değiL...

Bu biR hikayenin bitişi midiR? bu kanLı biR veda mıdıR? bu son savaşçının yediği kuRşun, bu son kaLenin de düşüşü müdüR? daLgaLaRın çekiLişi, bayRakLaRın yıkıLışı, bu, şaRkıLaRın susuşu muduR? ömRüm kanıyoR ömRüm biLdiğin gibi değiL...

Ben bu hayata asiydim, böyLe değiLdim biR yıLdız kaydı ömRümden, ben diLLemedim işte, heRşeye sıRtımı dönüp koşuyoRum saRı güLLeR kahRoLsun, ısLak gözLeR, beyaz mendiL kahRoLsun, kahRoLsun bu kaLdıRım, bu nezaket, mutLuLuk diLekLeRi canım yanıyoR canım, biLdiğin gibi değiL...

eskiden biR adım vaRdı ümidim feRyadım vaRdı şimdi ben o ben değiLim...

yoLumu biLmiyoRum öLmüyoR güLmüyoRum bu hayat yoRdu beni biLdiğin gibi değiL...

daLLaRım devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR biR ayaz vuRdu beni biLdiğin gibi değiL...

güLLeRim devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR biR ayaz vuRdu beni biLdiğin gibi değiL...

eskiden mevsim seçeRdim soLaRdım çiçek açaRdım şimdi ben o ben değiLim

biR nefes biR ahım vaR biLmem ne günahım vaR vedaLaR saRdı beni biLdiğin gibi değiL...

daLLaRım devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR biR ayaz vuRdu beni biLdiğin gibi değiL...

güLLeRim devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR vedaLaR yoRdu beni biLdiğin gibi değiL...

(alıntı)
Ara
:: CiMCiMe ::
yoLumu biLmiyoRum öLmüyoR güLmüyoRum bu hayat yoRdu beni biLdiğin gibi değiL...

güLLeRim devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR biR ayaz vuRdu beni biLdiğin gibi değiL...

Güzeldi..teşekkürler..
Ara
Qetesh
Sevmek en güzel duygu sevmek...

Yüteğine sağlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Duy Diye Değil** MasaL_perisi 14 658 04-13-2022, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevmeye Engel Değil Mesafeler....(s&s) >As!_M€L€q< 18 789 04-13-2022, Saat: 11:01 AM
  VedaLarım değiL...ELveda!!! €BeRimSin 8 439 04-13-2022, Saat: 06:16 AM
  Sevmeye Engel Değil Mesafeler.... ROSE 5 486 04-12-2022, Saat: 04:05 AM
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 614 04-09-2022, Saat: 10:13 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:31 PM