:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♥ Yüreğinden Uzaklarda ♥
ÇiLeK
2002709442191346708_rs.jpg
Kokun rüzgara dolar eser de
Sarar sensizlik her nefeste
Bilirim gün gelir yaşanır seninle
Bu kadar severken bitemez ki böyle

Kokun hala içimde her rüzgar esişinde daha da bir doluyorsun içime. Sensiz kaldım işte sensizlik sarıyor beni her nefeste. Sensizlik bu alışmam gereken ve alışacağım alışmak zorunda olduğum. Hayalimde senle yaşanacak çok güzel günler var diyordum artık onlarda yok. Biz çok zamansız ayrı düştük bir birimizden bu kadar çok severken, bu kadar yakınken mutluluğa bitti işte. Bitmemesi gereken bir aşktı bizimkisi. Öğrendim bazen sevmek hiçbir şeye yetmiyormuş derlerdi bana çok saçma gelirdi bu cümle şimdi ben bunları yaşıyorum senden uzakta senle.

Bilirim gün gelir yaşanır seninle
Bu kadar severken biz yenilmeyiz
Hiç kimseye hiçbir seye
Olmuyor bir tanem olmuyor

Ben seninle yaşıyorum bu aşkı ama sensiz. Nasıl tek kişilik yaşanır deme bu aşk ben yaşıyorum. Hiç kimseye anlatamadım bunu sensiz olmadığını, sensiz yapamadığımı kimseler dinlemedi canımdan saydıklarım bile görmüyorlar şimdi benim halimi. Olmuyor senden uzakta sensiz yapamıyorum artık bitsin istiyorum boğulmalarım, çığlıklarım ama bitmeyecek.

Yüreğinden uzaklarda çaresiz
Sen canımın parçası alnımın yazısı
Yoksun nasıl yaşarım ben sensiz

Yüreğinden uzaklardayım ama yüreğimdensin sen benim canımdan bir paraca içimde yaşayan diğer yanımsın. Sen yoksun söyle ben ne yapayım. Bizim şarkımızın altına bunları yazmayacaktım ben ama bunlar düştü bizim aşkımıza. Ben şimdi istemediğim bir hayatın kucağına adım adım gidiyorum bilmiyorum şimdi sen hangi yüreğe dokunuyorsun hangi elleri tutuyorsun hangi göz gözlerine değiyor bil ki yüreğinden uzaktayım ama yüreğimdesin ve senin yerin yüreğim…
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam Yolla Yüreğinden Yar........ eRCi 5 766 04-13-2022, Saat: 04:05 PM
Son Yorum: wildfang
  Yüreğinden öpebilir Miyim? eRCi 1 335 04-12-2022, Saat: 05:33 AM
  Güneş Yüreginden Öpecek "SeN"i eRCi 5 289 04-11-2022, Saat: 10:28 PM
  Kovdum Kendimi Yüreğinden(Seni svdğmi,kurda,kuşa söylüyorum;ama ASLA aşk dilenmiyrm) PaPaTYa_PReNSeS 7 316 04-10-2022, Saat: 10:05 AM
  Kimin yüreğinden kimi kovuyorsun… MaSaL 2 487 04-21-2011, Saat: 09:08 AM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 07:56 PM