:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Bekle Sevdigim ..
ÐŽeşaren
YİNE HÜZÜNLÜ BİR SONBAHARDAYIM...YAÄžMURLAR ISLATIYOR BEDENİMİ... TIPKI GÖZYAŞLARIMIN YÜREÄžİMİ ISLATTIÄžI GİBİ....
2mrbmewbo6.gif

SENDEN SONRA GECELER KABUS GİBİ ÇÖKÜYOR ÜSTÜME....
2003287102167103711rsaw6.jpg

YANLIZLIK DELİRTİYOR... YOK EDİYOR... HERŞEY ÜSTÜME ÜSTÜME GELİYOR........
blok18yxgo2.jpg

YÜREÄžİMDE SIZIN... GÖZLERİMDE BİR ÇOCUÄžUN EN MASUM GÖZYAŞLARI.... EN UMUTSUZ BAKIŞLARI.......
solyanim9slwl9.gif

ELİMDE HER NEFESİMDE SENİ İÇİME ÇEKTİÄžİM... DUMANIMDA İSE SENİ DÜŞLEDİÄžİM SİGARAM İLE YASAMAKTAYIM....
galleryimages5cgfcnfcn2xz0.jpg

DUY BENİ SEVDİÄžİMM... SENSİZ ÇOK YANLIZIM.. BUNU SÖYLEMEKTEN GOCUNMUYORUM... VE HER GECE SENİN İÇİN AÄžLAMAKTANDA....
2dim0p1ug2.jpg

VURULDUM BİRKERE BANA GÜLEN .... YÜREÄžİMİ ERİTEN.. GÖZLERİNE
182229968a97d5a821350e4mp5.jpg

BİLİYORUM SENDE ÇOK YANLIZSIN... BELKİ HALA BENİ DÜŞÜNÜYORSUN...
2n0uiv5ri1.jpg

UMUTSUZLUÄžUNU.. MUTSUZLUÄžUNU...YANLIZLIÄžINI SADECE KENDİNLE PAYLAŞIYORSUN....
6q1umutszuz2.jpg

BELKİ SANA GELECEÄžİM YOLLARI GÖZLÜYORSUN... BİR UMUT DAHİ OLSA BEKLİYORSUN....
4cwxo3dwy0.jpg

BEN YOLUMU ÇİZDİM SEVDİÄžİM... BEN VE İÇİMDE DOLUP TAŞAN SEN İLE GELECEÄžİM SANA... SONSUZE DEK BENİM OLMAN İÇİN.. SONSUZA DEK SENİN OLMAK İÇİN.....
33mrlgjlz5.jpg

SANA ULAŞMAK İÇİN EN İMKANSIZLIKLARI DENEYECEÄžİM SEVDİÄžİM... SEVGİMİZ İÇİN...BİZİM İÇİN...BEKLE SEVDÄžİM.. BEKLE...
uvcywj9eih6.jpg
Ara
Tatlı_Çocuk
Yüreğin dert görmesin ... teşekkürler mükemmle olmus...
Ara
sempatik
Yüreğine sağlık...
Ara
TutkuM
yüreğine emeğine sağlık sevda yüreklim çok güzel...
Ara
ÇiLeK
Canım benim biricik sevda yüreklim çook güzeldi bitanem sonsuz teşekürler sana....
sonsuz sevgilerimleSmile
Ara
€BeRimSin
Seni bekliyorum,Acaba gelecekmisin... Seni bekliyorum, Benim olacakmisin... Seni bekliyorum, Günümün günesi olacakmisin. Seni bekliyorum, Bekliyorum ama, Ben hala yasayacakmiyim.....
Ölümlerden ölüm beyendim, Gecelerime isyan ettim, Gündüzüme yandim, Kara bahtim kara kaldi, Sevdigim günleri karanlikta yaktim....

Seni bekliyorum,
Nerdesin.
Seni bekliyorum,
Ses ver.
Seni bekliyorum,
Bir haber gönder.
Seni bekliyorum,
Bir selam söyle.
Seni bekliyorum,
Ama nereye kadar.

Seni bekliyordum, Ama sen çekip gittin, Beni aska laik görmedin, Yalnizlik benim ask yolum mus, Kefen ise can dostum mus. Seni hala bekliyorum.

Yüreğine Sağlık Sevda Yüreklim.. Smile
ÐŽeşaren
Bir haber gönder
İster
Posta güvercini
İster
Kargayla
Bir haber gönder
İster âdi posta
İster
Kargoyla
Haber gönder
Mektup gönder
Bir şeyler
Gönder işte
Bir selam
Bir sabah
Bir tutam sevgi
Bir yudum mutluluk
Bir kaç damla
Sevinç gözyaşı
Gönder bana
Bir ışık
Bir terennüm
Bir kırmızı gül
Bir atar-damar
Bir nefes
Bir içli ses
Gönder bana
Bir isim
Bir cisim
Bir resim
Bir biçim
Gönder bana
Şu gülmeyen bahtımı
Güldür bana
Seninle ağlamak
Seninle gülmek
En güzel bir
Sunumdur bana
Seninle yaşamak
Seninle ölmek
En insancıl
Ve
En sevecen
Kanundur bana...

Güzel esligin icin tesekkürler Abiy Smile
Sevgiyle Kal ..
Ara
€BeRimSin
Heyyyy......
Sesimin vardığı yer bana bir ses ver,bana bir gül istiyorum benden bir gül istiyorsun gel diyorum, beni çağırıyorsun... Sana kızıyorum sende bana kızıyorsun ne desem aynını söylüyorsun..
Kimsin sen? Soruyorum...
Beni tanımadığını öğreniyorum..!
Sesimin gittiği yer... Ben varım sen varmısın..
Burdayım ordamısın yanıma gel demiyorum hiç kaçarın yok yanına geliyorum.........SmileSmile
ÐŽeşaren
Bekliyorum...

Bekliyorum sevdiğim o gün gelecek ve sen bana geleceksin diye. Bekliyorum selvi boylum benim olacaksın öyle ya da böyle. Bekliyorum o güzelim gözlerine doya doya bakacağım günü. Bekliyorum varlığımın tek sebebi ellerini sımsıkı tutup seni sevdiğimi dibine kadar hissettireceğim anı. Bekliyorum bir tanem sana sarılıp mutluluktan hıçkıra hıçkıra ağlayacağım zamanı. Bekliyorum meleğim seni beklerken kimseye elimi süremediğimi gururla anlatacağım dakikaları. Bekliyorum kelebeğim senden önce kimseyle olur belki bile diyip de denemediğimi? Seni beklediğimi söylemeyi bekliyorum. Bekliyorum bebeğim gecelerce ağladığım devirleri unutacağım yeni hayatımı. Bekliyorum gülüm içtiğim sigaraların her bir tanesinin izlerini ciğerlerimden teker teker sileceğim bir ömrü. Devirdiğim onlarca kadehin bile seni unutmaya bir an olsun çare olmadığını haykıracağım günleri bekliyorum. Bekliyorum sevdiğim senin bana geleceğin günü koşarak kollarıma atlayacaksın diye. Sabırla,ağlayarak,hıçkırarak,şarkı söyleyerek... Bekliyorum sevdiğim. Bekliyorum... Seni Bekliyorum...
Ara
€BeRimSin
Neden diye sorma bana Aşk bu gülüm,aşk bu işte.. Vuslatı çok görme bana Çok özledim geldim işte..

Tut kalbimi ellerinle, Bütünleşelim seninle. Ruhum, kanım, bedenimle, Geldim işte, sana geldim SevdiceÄžim...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 365 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 760 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sadece Sevdiğim Sana Bu Sözler.. ROSE 11 761 04-12-2022, Saat: 12:49 AM
  Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..! ROSE 11 803 04-10-2022, Saat: 01:13 PM
  BeKLe.. eRCi 1 325 04-07-2022, Saat: 02:31 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 10:37 AM