:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Ben Ben :)
blue_belial
Masallah ya valla
allah sevdıklerıne bagıslasın
:: CiMCiMe ::
Allah sevdiklerine bağışlasın..Çok şekersin Smile
Ara
Gulguzeliii
allah sevenlerıne bagıslasın rabbım tum gonlunden gecenlerı senın etsın ınsallah...
CaNaT
Allah razı olsun hepinizden amin cümlemizi Allah sevdiklerine bağışlasın yorumlarınız
için hepinize ayrı ayrı tşklr Smile
Ara
YARGIÇ
Saçları takas edelimBig GrinBen uzamasını istiyorum senin kaldığın yerden devam ederim kendim uzatamam sıkılırımBig Grin Allah bir ömür sağlıklı ve huzurlu yaşamayı nasip etsin he birde seni hakedecek bir yenge birde bana yeğenlerBig Grinnasip etsin AminBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Saçları takas edelimBig GrinBen uzamasını istiyorum senin kaldığın yerden devam ederim kendim uzatamam sıkılırımBig Grin Allah bir ömür sağlıklı ve huzurlu yaşamayı nasip etsin he birde seni hakedecek bir yenge birde bana yeğenlerBig Grinnasip etsin AminBig GrinBig Grin

amiiiiiinn inş. saçları takas edelim etmesinede benim saçlar yavas uzuyor be
hem ben keyfimden uzatmıyorum haa yanlış anlaşılmasın berbere gitmekten nefret ederim de ondan mecburiyettne yani bizimkisi Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ÐŽeşaren
Süper resim Ercan Smile yakisikli ciktin..(:

ALLAH sevdiklerine bagislasin, gönlüne göre versin ..

MasaALLAH ..Smile
Ara
sempatik
Allah sevdiklerine bağışlasın. Herkes tükürmüş bende tükürmimBig Grin
Ara
CaNaT
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Süper resim Ercan Smile yakisikli ciktin..(:

ALLAH sevdiklerine bagislasin, gönlüne göre versin ..

MasaALLAH ..Smile

amin cümlemizi inş. tşklr
Ara
CaNaT
sempatik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah sevdiklerine bağışlasın. Herkes tükürmüş bende tükürmimBig Grin

sağol kardeş valla okkaya çevirdiler gerçi bende çok tükürdüm yalan yok şimdi
Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:22 AM