:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Platini'den teşekkür!
ѕqρα кJмя
4420_B_platini001.jpg

UEFA Başkanı Michel Platini, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a bir mektup göndererek, İstanbul'da gösterilen misafirperverliğe teşekkür etti. Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, UEFA Yönetim Kurulu toplantısı için geldiği İstanbul'da, dün sarı-lacivertli kulübü ve FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nı ziyaret eden Platini, ülkesine döner dönmez, Aziz Yıldırım'a bir teşekkür mektubu gönderdi. Platini mektubunda şunları kaydetti:

''İsviçre'ye dönüşümde, Fenerbahçe Kulübü'nü ziyaretimiz boyunca bana ve benimle birlikte olan meslektaşlarıma göstermiş olduğunuz misafirperverlik ve sıcak karşılamanız için teşekkür etmeyi geciktirmek istemedim.

Özellikle stat turu için teşekkür etmek istedim. Stadınız tam bir mücevher ve 2009 UEFA Kupası finalinin bu statta yapılacak olması da yapmış olduğunuz tüm yenileme çalışmalarının bir mükafatı olacaktır. UEFA Kupası finali için mükemmel bir sahne olacaktır.

100. yıl dönümünde kulübünüze saygılarımı sunma fırsatı bulmuş olmak çok gurur vericiydi ve en ünlü Türk kulüplerinden biri olan bu kulübe daha nice başarı dolu yıllar diliyorum.''
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uefa Platini'ye Emanet.. Ñ•qρα кJмя 1 294 04-09-2022, Saat: 07:14 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:46 PM