:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ceset 5,5 yıldır morgta
CaNaT
iskelet5eism0.jpg

Antalyalı Sait Berber, sele kapılarak öldüğü ileri sürülen kardeşi Mustafa Berber'in öldürüldüğünü iddia ediyor. Ağabey Berber, içindeki bu şüphe yüzünden 5,5 yıldan bu yana kardeşinin katillerini arıyor.

Berber, kaybolduktan 27 gün sonra sahilde bulunan kardeşi Mustafa’nın cesedinin üzerinde darp ve bıçak izleri tespit etti. Olayın aydınlatılması için kardeşinin cesedini gömdürmedi. Ceset 5,5 yıldır Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Adli Tıp Anabilim Dalı Havuzu'nda özel ilaçlarla bekletiliyor. Olay, 1 Ocak 2001 tarihinde Antalya'nın Kemer ilçesi Kiriş-Çamyuva KöPage Ranküsü yakınlarında aracı ile sel sularına kapılarak öldüğü sanılan Mustafa Berber'in bulunması ile başladı. Ağabey Berber olayla ilgili şunları anlattı: “Sel suyuna kapılarak öldüğü iddia edilen kardeşimin otomobili, 25 gün sonra Ağva Deresi'nde mile gömülü biçimde geri vitese takılı olarak bulundu. Cesedi ise otomobilden 2 gün sonra 2 kilometre geride bulundu. Burada sel suyunun, cesedi denize götürmesi gerekiyordu. Ancak ceset, aksi yönde yani kardeşimin çalıştığı otelin arka kısmına sürüklenmiş. Bence kardeşim öldürülmüş ve ‘sele kapıldı’ süsü verilmek istenmiş.” Berber’in olayı aydınlatması için 2016’ya kadar süresi var
Ara
tanya
cesedin topragı bol olsun diyecem ama..........
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]Gömün gitsin bari adamın ruhu rahat etsin. Katilinin cezasını Allah zaten öteki dünyada verecek...

tşkler...
[/COLOR]
Ara
CaNaT
olmaz iş inada bindi önce katil bulunacak adamın cenaze namazı bile kılınmadan töbe töbe
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]Abi Türkler akıllı insanlar aslında ama bazı şeylerde çok cahil kalıyorlar...

[/COLOR]
Ara
lobelya
yazık ya.. adam ölünce bile rahat bırakmıyolar.. ortada bi katil varsa adam karlı çıkıyo işte günahlarını o katille paylaşıcak bunun neresi kötü artı bide onun sevaplarınada ortak olcak karlı iş valla.. biri beni öldürsün sonra kaçsın hapse girmesin ben diğer tarafta hesaplaşmak istiyorum Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmaz iş inada bindi önce katil bulunacak adamın cenaze namazı bile kılınmadan töbe töbe

katılıyorum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aynı Kadınla 21 Yıldır Evli Olan İkizler acemhe 5 532 06-03-2010, Saat: 01:43 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  12 Yıldır Aralıksız Gülüyor ÐŽeşaren 10 624 06-14-2009, Saat: 07:49 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Esrarengiz mumyanın sırrı çözüldü / 90 YıLdır Uyuyor. €BeRimSin 3 469 05-24-2009, Saat: 06:28 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  2 Yıldır Durmadan Hıckırıyor.. PesmisT GirL 0 350 03-14-2009, Saat: 07:43 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  12000 bin yıldır kalp resmi çiziliyor... Qetesh 6 873 04-09-2008, Saat: 01:18 PM
Son Yorum: ..TuuCe..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:47 AM