:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: gelecegınmı-arkınmı
arkadasım tabıkıde
23.81%
5 23.81%
bılmıyorum
9.52%
2 9.52%
gelecegımm
66.67%
14 66.67%
yorum yok
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 21 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gelecegınmı-arkınmı
AfrâsyâB
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin hehehe yok o öbür konudaydı şimdi ciddi ciddi katılıyom bak az ciddi olduğum anlar biri ha Big GrinTongueSmileWink
Ara
adda
ne dıon yhaaaa kafam karıstıı cıkıtaam
Ara
AfrâsyâB
yok bi konuda gülertek katılıyodum şimdi ciddi anlamda katılıyorum haklısın SmileTongueBig Grin
Ara
adda
hım bnm jeton 9 koselı bayram ya kafam karıstııı
Ara
AfrâsyâB
bayramdan öncede tanıyoz seni hep aynıydın sen adda abla nereye gitti AD DA gitti Big GrinSmileTongueWink
Ara
RIFATBENAY
bu konuda ben sunu sölemek isterim
arkadaslık dosluk b ir yere kadar
insanlar ömur boyu birlikte olmazlar
fakat insan dusmanından korktuqu kadar
dostundanda korkmalıdır dusmanın ne zaman sana zarar wereceqini bilirsin ama dostunun ne zaman sana zarar wereeceqin i kestiremessin bu
durumda qeleceqim demek en mantıklı olanıdır Big Grin
adda
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bayramdan öncede tanıyoz seni hep aynıydın sen adda abla nereye gitti AD DA gitti Big GrinSmileTongueWink
bı keremm ben cok onceden varım sen yenı tanıossunn ne ablasııı ben senden goccugumm hem o adda ya gıttı deıl attaya gıttı:yikildim::yikildim::yikildim:jnm
Ara
AfrâsyâB
arkadaşlar siz beni bırakın ben addayı oyalarım siz canınızı kurtarın Big GrinTongue
yok ya kızma tmm tmm sende normal birisin heee tmm ya ben yarın izmire geliyom maça orada kim var el kaldırsın Big GrinSmileTongueWink
Ara
adda
konuyu deıstırmee cıkıtaaaa arkadaslar sız buna bakmayınn ben hecte sınırlı deılımm kacmyaınn gelınBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
şimdi böyle diyo ben neler çekiyorum bilmiyosunuz kaçın girmeyin buraya piskopat bi bayan feministte zor aldılar geçen beni elinden hala bi böbreğimi arıyoz Sad
Big GrinSadSmileTongueWink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 03:33 AM