:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sabah sabahta olmaz ki
YARGIÇ
Sabah 8,30 civarı dükkanı açtım ortalığı güç bela temizleyip işlerime başlamak için bilgisayar başına oturmuştum ki pat diye içeri bir amca daldı bağırıyor.Ben afalladım aptal aptal adamın suratına bakıyorum.Bütün soğukkanlılığımla amca hayırdır ne oldu dedim.Ben bir daha burada fotoğraf çektirmeyeceğim dedi.Hayırdır amca ne oldu dedim.Bu kadar para olur mu ya falan dedi.Amcanın alacağı fotoğraflara baktım iki kişiye fotoğraf çektirmiş adam tek kişi fotoğrafının fiyatı sanıyor.Dedim amca dur bir dakika sizin iki kişinin fotoğrafı var o yüzden bu fiyat bu civarda heryerdede fiyatlar sabit ama dedim almak zorunda değilsin fotoğraflarını iptal ediyorum Big GrinAdam dedi yok kardeşim çekmişsin alacağım.Yok amca almak zorunda değilsiniz öyle bir zorunluluğunuz yok ben hemen iptal ediyorum.Amca sinirlendi kardeşim hastamısın sen kafanda varmı senin dediBig Grin Bende gayet rahat evet amca var dedimBig GrinHatta istersen raporumuda göstereyimBig GrinHatta istersen sanada iyi bir doktor tavsiye edebilirimBig GrinBig Grin Amca başladı gülmeyeBig GrinTeşşekkür etti ellerine sağlık fotoğraflar çok güzel olmuş dedi gittiBig Grin

Hemen arkadan bir teyze geldi fotokopi çektimBig GrinTeyze 20 ytl verdiBig GrinTeyze bozuğum yok dedim daha sonra bırakırsınBig GrinVereceğin 10 kuruşBig GrinTeyze al paranı kardeşim diye parayı önüme fırlattı peki ben ne yaptım para üstünü tamamen 10 kuruş 25 kuruş ve 50 kuruşlardan verdimBig Grinkusura bakma teyzecim başka para yoktuBig Grin
Ara
jackal beyi
kuzen öldüm ya neler var neler:yikildim::yikildim::yikildimConfusedabah sabah iyi macera olmuş :yikildim:bazen oluyo böle tipler:yikildim:ne yaparsın kuzi yaşlarına ver veya düşünce yapılarına:yikildim::yikildim:banada bu sabah olan şu oldu ofise doğru gitmekteydi...yürüyodum...yol boyu arkamdan gelen bi adam dikkatimi çekti:yikildimConfusedonra agır agır yürüdüm en sonunda adam yanıma geldi dediki:yikildim::yikildim:burda otobüs durağı varış falanca yere giden diye..:yikildim:bende dedim kardeş o o kadar geride kaldıki:yikildim:200 metre önce sorsaydın 300 metre geride olduğunu sölerdim:yikildim::yikildim:koptum sabah sabah ya :yikildim:adamsonra geriye baktı ve sağol kardeş dedi masum masum gitti:yikildim:
Ara
CaNaT
güne iyi başlamışsınız yani ikinizde SmileSmileSmile
Ara
AfrâsyâB
heheheh esnaflık zor zanaat Big Grin
Ara
Qetesh
Koptum yaaBig Grin...
Ara
djseninim
:yikildim:koptum yaffffffffffff:yikildim::yikildim: